Sprawdź, co cię stresuje a także jak możesz się zrelaksować

stres to rezultat życia w stałym napięciu – na Twej głowie jest przecież tak duża liczba spraw do załatwienia.
Pragnęłabyś uniknąć stresu bądź przynajmniej uczynić go mniej przykrym.

To jest wykonalne. W wielu sytuacjach sam, całkowicie nieświadomie, wpędzasz się w stres oraz utrudniasz sobie tym życie. Radzimy, w jaki sposób poradzić sobie ze stresem. Dobrym sposobem by się odprężyć może być medytacja. Jest to doskonały sposób na walkę ze stresem, jaki z pewnością pomoże nam się odprężyć. Na dodatek, nie będzie to trudna praktyka. Wystarczy, że wyćwiczymy sobie umiejętność skupiania się przed dłuższą chwilęna konkretnej, i przyjemnej rzeczy. Są to „wakacje dla umysłu”, przerwa od myślenia o strapieniach i całkowite wyciszenie. Medytować warto przez mniej więcej pół godziny, koniecznie w wygodnej pozycji.
żyletka

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
podarunek

Autor: Joan Campderrós-i-Canas
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu pozwól sobie na weekend weekend w spa w SPA. Skorzystaj z kojących masaży, a także łaźni parowej. Wyskocz także na pływalnię. Dzięki tym zabiegom odprężysz umysł, natomiast Twe ciało zyska świetną kondycję. Gorąca kąpiel we własnej wannie i aromatyczna piana do kąpieli to także świetny pomysł. Miej na uwadze, wszystko się zaczyna w naszych głowach. Gdy będziesz się czuła z sobą dobrze, pozytywne myśli „zrobią” wszystko. Tak więc poczuj się przez sekundę niczym Księżniczka. Czy wiesz, że chociaż herbatka jest przede wszystkim źródłem wielu mikroelementów i witamin wykazuje też naprawdę silne odprężające działanie? Jeśli masz na co dzień dużo stresu, warto abyś ją popijała.

Musisz jednakże pamiętać, iż działanie zielonej herbatki będzie zależeć od tego, jak długo będziesz ją zaparzać. Jeżeli robisz to ponad trzech minut, herbatka pomoże Ci się odprężyć.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,