W jaki sposób trzeba wybierać zapach perfum oraz przez jak długi czas będzie on odczuwalny?

Gdy zdecydowałaś się już na konkretny typ perfum i chcesz kupić je na okres zimowy, na lato, do biura, na randkę czy na wieczór lub ważne spotkanie, mogłabyś teraz przystąpić do doboru zapachu, który będzie spełniać postawione przez Ciebie cele.
Jakiego rodzaju to muszą być kryteria? Nie ograniczaj się więc tylko do kryterium: „zapach mi się spodobał”, ponieważ to kryterium jest naturalnie ważne, ale nie może być jedyne.

czysta woda

Autor: McKay Savage
Źródło: http://www.flickr.com
zmiana pieluchy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Powinny być wzięte pod uwagę również inne cele, jakie mogą się przydać. Zwróć uwagę na osoby, w towarzystwie których będziesz przebywać. Nie może to być przecież tego typu zapach, że wybierając się na spotkanie ze swym dyrektorem, użyjesz perfum, które będą Ci się podobały, lecz które będą wzbudzać dziwnie niepochlebne reakcje u prezesa. Sześć rzeczy, które musisz mieć w szafce w sezonie jesienno-zimowym: należałoby tutaj trzymać się klasyki, tego typu zasady stosują bowiem najwyższej klasy pensjonaty przy doborze swych mebli oraz wystroju wnętrz.
Zastosowanie reguły klasyki rekomendują także podręczniki savoir-vivre przy wyborze napojów i potraw na istotne przyjęcia, na których będą osoby, których preferencje smakowe są przeróżne. Ta reguła w każdym przypadku się sprawdza.

Jeśli omawiana tutaj problematyka jest według Ciebie ciekawa, to dodatkowo zobacz również pozostałe warte zerknięcia (http://reformastudio.pl/zabiegi-na-dlonie/) materiały!

Jeżeli decydujesz się na zapachy, wąchając perfumy we flakonie, po naniesieniu ich na dłoń, popełniasz pewien błąd, i to z kilku względów. Pierwszy generalny powód jest taki, że większość Polaków wydziela zapachy w czterech fazach i podczas każdej fazy aromat jest nieco inny.

Po otwarciu flakonu pojawia się na krótki czas zapach zdominowany przez obecny w perfumach alkohol, który niesie ze sobą niektóre w większym stopniu dominujące nuty zapachowe. Na zakupy należy udawać się, kiedy skóra jest czysta oraz pozbawiona aromatu kosmetyków oraz perfum.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,