Idzie wiosna – czas na przemiany

Wiosna i lato to pory roku, w ciągu których nagminnie ludzie decydują się na metamorfozy. Niekiedy są one cięższe, np. przeprowadzka, a nieraz mniejsze. Najczęściej Panie chcące zobaczyć na sobie jakąkolwiek zmianę decydują się na inną fryzurę. Krótsze obcięcie czy inny odcień włosów to często wybierane opcje. Jakich środków używają fachowcy do pełnienia tego typu zabiegów?

O ile chodzi o układanie włosów, styliści fryzur stosują degażówki, oznacza to nic innego jak nożyce z ostrzami w kształcie zębów. Wykorzystywane są we fryzjerstwie do przerzedzania włosów. Degażówki użytkuje się do redukowania objętości włosów, cieniowania, strzyżenia punktowego. Wymagają nie lada zręczności w wykorzystaniu, stąd nie są napotykane u amatorów. Wyróżnia się trzy typy takich nożyc: jednostronnie ząbkowane (siekacze), obustronnie ząbkowane a także jednostronnie ząbkowane o nierównomiernie ugrupowanych ząbkach z szerokimi odstępami. Informacje dzięki .

Specjalista winien po rozciągłości i gęstości włosów potrafić ocenić którego typu w konkretnym przypadku użyje. Jeśli chodzi o koloryzację, przeważnie aplikuje się Goldwell Colorance – markowy produkt, innymi słowy krem do koloryzacji „ton w ton”. Jest ofiarowany dla postaci, które pragną zmieniać kolor swoich włosów przy jednoczesnej ich ochronie, a nie pragną stosować schematycznej farby oksydacyjnej. Ich właściwością jest uzyskanie żywego i trwałego efektu kolorystycznego z jednoczesną konserwacją i osłoną włosa.

Wynik to gładkie odnowienie koloru na włosach farbowanych lub rozjaśnianych (nie trzeba oddawać włosów powtórnemu farbowaniu – wystarczy pielęgnacyjna koloryzacja). Użyta jest w nich technologia Color Balancing, jaka gwarantuje najłagodniejszy sposób na wyrównanie koloru włosów na kompletnej rozciągłości i końcówkach przy zabiegu kolorowania odrostów. Niesamowitym pozytywem jest także to, iż farba nie zawiera amoniaku.

Decydując się na przemiany w wyglądzie powinniśmy udać się do profesjonalisty, który w przypadku włosów dostosuje do figury trafną długość, zetnie je dobrze do kształtu buzi.

Kiedy wejdziesz na polecany serwis internetowy (https://tantricparadise.pl/), zobaczysz, że zawiera pokrewne wiadomości na opisywany temat – te dane wciągną Cię kompletnie.

Prawdopodobnie zastosuje degażówki do cieniowania fryzury, a w przypadku koloryzacji krem goldwell colorance, jaki będzie pomocniczo pielęgnował włosy oraz nie zepsuje ich struktury.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,