Ombre – czyli modne cieniowanie

Autor: BGN
Ta tajemnicza nazwa ombre w tłumaczeniu znaczy po prostu cień. Efekt cienia doskonale jest wykorzystany przez projektantów ciuchów.

Kolejny sezon jest wciąż popularny. Dodatkowo znajduje szerokie zastosowanie nie tylko przy tworzeniu ciuchów, ale także przy zdobieniu paznokci, tworzeniu makijażu czy farbowaniu włosów.

Ombre można spotkać także pod nazwą gradient. Ta druga być może bardziej trafnie ujmuje cały efekt polegajacy na płynnym przejściu tonalnym między dwiema barwami. Ciuchy z efektem ombre posiada w swojej ofercie wiele marek. Dla przykładu mogą posłużyć ubrania h&m. Ombre jest używane przez firmę h&m do produkcji różnych rzeczy i dodatków.

Czy ten tekst Ci się spodobał? Jeśli tak, to żeby zdobyć zbliżone dane na prezentowany temat, spójrz na informacje (https://tantricparadise.pl/), one niewątpliwie też przykują Twoją uwagę.

Najlepiej jednak wygląda na leginsach i spodniach.

Spodnie h&m odpowiadają wszystkim obowiązującym aktualnie trendom, dlatego też bez trudności odnajdziemy wśród nich te z efektem cienia. Interesujące jest również to, że łączenia barw są różne, a gradient nie powstaje tylko poprzez przejście z ciemniejszego do jaśniejszego koloru w ramach tej samej tonacji lub przejście z koloru do samej. Spodnie i leginsy h&m z efektem ombre łączą ze sobą również barwy należące do rozmaitych tonacji, dając zjawiskowy efekt.

Efekt ombre na ciuchach można również uzyskać w tzw. warunkach domowych. Cały proces nie jest trudny a do tego nie wymaga nadmiernego wysiłku lub poczynienia jakiś szczególnych nakładów finansowych. Aby go przeprowadzić będziemy potrzebować po pierwsze mocny wybielacz. Do roztworu z wybielaczem wsadzamy rzecz do wysokości, na której chcielibyśmy żeby przebiegała granica pomiędzy kolorami i farbujemy taki czas, aż uzyskamy spodziewany efekt.

Nie licząc opisanych już rzeczy efekt ombre idealnie wygląda na powiekach, włosach i paznokciach. Jeśli chodzi o robienie makijażu i malowanie paznokci, każda kobieta nie powinna mieć z tym trudności, bez konieczności uzyskiwania fachowych wskazówek w tym zakresie. Inaczej jest w przypadku farbowania włosów. Tutaj wszystko się zmienia i konieczne jest już posiadanie pewnych umiejętności. Z tego powodu, jeżeli chcemy ufarbować włosy z efektem ombre rozsądniej jest udać się z tym do profesjonalisty.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,