Rekomendowane typy kosmetyków w Polsce

Tak samo jak kobiety z całego świata, również Polki stosują wiele różnorodnych kosmetyków. Ich rodzaj uzależniony jest od wymagań skóry oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą stosują dużą ilość kosmetyków, wiele z nich ogranicza środki do makijażu dążąc do naturalnego wyglądu.

Poza tym kobiety takie wykorzystują przykładowo naturalny krem do twarzy, maseczki lub balsamy w trosce o kondycję skóry. Kosmetyki mogą być również przydatne przy różnorodnych schorzeniach skóry, przykładowo w razie pojawienia się trądziku w łagodnej postaci. Należy pamiętać jednak, że ostry i uporczywy trądzik w każdym przypadku wymaga konsultacji z lekarzem specjalistą. Na dzień dzisiejszy firm produkujących kosmetyki (Ziołowe kosmetyki) jest bardzo dużo i czasami nie wiadomo, na co się zdecydować. Jednym z głównych warunków jest jednak cena produktu. Są na szczęście zakłady produkujące dobrej jakości, ale niezbyt drogie środki do pielęgnacji i makijażu.

Marki polskie

k

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com

Duża liczba kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielu polskich kosmetyków potrzebuje na co dzień. Często bowiem nazwa firmy na to nie wskazuje, jak to jest między innymi w przypadku produktówx. Duża liczba kosmetyków z Polski jakością nie odbiega od zagranicznych produktów, dlatego są godne kupienia i polecenia. Sztandarową polską firmą kosmetyczną jest Ziaja. Wielką popularność zyskały w ostatnim czasie produkty tej firmy, przede wszystkim z uwagi na swoją skuteczność oraz niezbyt wysokie ceny. Ponadto w sprzedaży są także profesjonalne produkty do makijażu rodzimych firm. Przykładowo polski tusz do rzęs

Dla alergików

Na dzień dzisiejszy bardzo powszechnym problemem są różnego rodzaju alergie. Z tego powodu także producenci kosmetyków biorą to pod uwagę w składzie wytwarzanych preparatów tak, aby nadawały się dla wrażliwej skóry i nie wywoływały alergii. Do takich firm niewątpliwie należy marka. Kosmetyki te znane i rozpoznawalne są głównie po tym, że są bezzapachowe. Dzięki ograniczeniu substancji zapachowych często udaje się stworzyć środek przyjazny dla alergików. Oprócz tego kosmetyki tej marki znane są ze swojej wydajności i skuteczności przykładowo w walce z niedoskonałościami skóry.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,