Sposoby na płaski brzuszek – sprawdź na ten temat więcej

Odsysanie tkanki tłuszczowej to zabieg polegający na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest metodą na odchudzanie, daje możność kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana proporcji. W czasie operacji usuwa się nadwyżkę tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, zostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie operacji odbywa się w trakcie konsultacji przed zabiegiem, polega na dokładnym oznaczeniu punktów przewidzianych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami sylwetki u kobiet są: biodra, talia, boczne okolice ud, boczna powierzchnia ramion, podbródek. U mężczyzn: brzuszek, klatka piersiowa. Przed zabiegiem aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa i przeciwzakrzepowa. Zabieg trwa 2-3 godzin. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym albo zewnątrzoponowym. Zaraz po zabiegu pacjent ma włożone specjalne odzienie ściskające, jakie powoduje właściwe obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych jak też redukuje obrzęk . Ubranie ściskające powinniśmy nosić całodobowo przez trzy tygodnie, a dalsze trzy tygodnie przez dwanaście godzin w ciągu doby. Czasem niezbędna jest operacja plastyczna brzucha.

Następnym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się dosyć długo. Jest to bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczu.

Ciekawe fakty o tym obszarze tematycznym pozyskasz w różnych serwisach, lecz znacząca witryna (https://jezdzieckiklubsportowychrobry.pl/index.php/nauka-jazdy-konnej-warszawa) jest tylko jedyna! Sprawdź nas!

Modeluje sylwetkę oraz redukuje centymetry w obwodzie ciała
Przez działanie ultradźwiękami o wyznaczonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia wywołuje rozbicie komórki tłuszczowej, natomiast uwolnione w ów sposób tłuszcze są przede wszystkim transportowane przez układ naczyniowy jak też limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W tenże sposób możesz przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu na przykład ud, talii czy ramion.

Przyrząd do liposukcji ultradźwiękowej ma także głowicę na podczerwień IR – nagrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków. Połączenie tych dwóch impulsów sprawia, że rezultaty terapii są bardzo widoczne a zabieg jest wspaniałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,