Ekskluzywna bielizna – bielizna korygująca, biustonosze, body

Bielizna jest bardzo ważną częścią codziennego ubioru. Gdy jest niewygodna to popsuje cały dzień, a nawet noc, podczas snu. By tego uniknąć należy wybierać bieliznę nie tylko dobrze dopasowaną, co jest oczywiście bardzo istotne, ale także taką, w której skóra może swobodnie oddychać. Wbrew pozorom nie muszą to być nieciekawe zestawy. Wielu producentów proponuje bardzo seksowną i wygodną bieliznę, lecz niestety często wiąże się to z wysoką ceną.

kobieta w gorsecie

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Kobieca garderoba uwielbia biustonosze. Dzięki nim kobieta może poczuć się wyjątkowo, dlatego muszą być wygodne, nie uwierać, być drugą skórą. Jak wybrać taki biustonosz najlepiej pomoże specjalistka w salonie z bielizną, ponieważ mierzenie samemu często może wprowadzić w błąd, a wybór i tak okaże się mało trafny.

Jagna.pl - markowa bielizna

Źródło: Jagna.pl

Która bielizna nadal wydaje się być najbardziej ekstrawagancka i sławna? Oczywiście to stringi a noszą je prawie wszystkie kobiety. One także muszą być wybierane rozsądnie. Należy zapomnieć o zakupie tylko ze względu na walory estetyczne, ponieważ mogą okazać się niezdatne do użytku. Bielizna mało elegancka, ale za to bardzo przydatna to bielizna wyszczuplająca >!!OKAZJA!!<. Dzięki niej doskonale ukryje się zaokrąglenia, idealnie pasując pod ubranie. Należy pamiętać, że cena odgrywa tu dużą rolę. Najtańszy rodzaj nie przynosi efektu, lub co gorsza - nieoczekiwanie da efekt odwrotny. Dużo większe pole manewru mamy przy wybieraniu piżamy damskiej. W tym wypadku wystarczy by rozmiar był odpowiedni i żeby materiał, z którego została wykonana był dobrej jakości, przykładowo z bawełny. By nie były nudne, na rynku dostępne są piżamy ze śmiesznym podpisem lub obrazkiem. Również stroje kąpielowe >*niskie ceny< mogą być wybierane z mniejszą dokładnością. By były wygodne wystarczy zazwyczaj by nie były za małe worki na śmieci 35 litrów lub za duże. Wygląd może odegrać tu najważniejszą rolę.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,