Jak sobie odmienić przyjemne miejsce do pracy? Szukamy przestrzeni coworkingowej w większym mieście.

Coworking jest najnowszym sposobem organizowania sobie dobrego miejsca pracy. Stały się modne zaraz po tym, gdy ludziom przestała się podobać praca z domu. Być może przyszedł ten czas, że zdali sobie sprawę, że nie są w stanie odpowiednio się skupić i pracować na maksa pracując z domu? Na coworking zdecydowały się również osoby, które chciały wyraźnie oddzielić pracę od domu i po prostu czuć silną granicę i nie przenosić problemów.

praca

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli i my chcielibyśmy rozpocząć codzienną pracę z biura Katowice stoją przed nami otworem. Miasto jest dość spore, a przez bliskie sąsiedztwo z innymi miejscowościami z aglomeracji śląskiej, kojarzy naprawdę wiele osób z różnych profesji. Wiele działalności jest dobrych – przykładowo:
. Możemy celować w biuro w najlepszej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum logistycznego) albo wybrać je pod względem funkcji, jakie ma spełniać. Jeżeli będzie służyło do tego, abyśmy mieli tylko biuro na wykupione godziny, możemy sugerować się lokalizacją, natomiast jeśli istotne jest dla nas to, by móc zarejestrować tam firmę i mieć konkretny adres, jeśli chcemy gościć tam klientów lub zawrzeć intratne znajomości z innymi coworkerami i zaangażować ich do współpracy biznesowej, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się trochę więcej. Najlepiej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Dokładny przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w jakich częściach miasta możemy poszukać dobrego biura, czy długotrwała modernizacja rynku albo torowisk nie wpłynie negatywnie na nasz dojazd do tego miejsca. A dojazd potencjalnych partnerów? Zastanówmy się, czy będziemy mogli pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, pracowników, jeżeli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju. Czy damy radę pracować efektywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam przeszkadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście dość łatwy, czy będzie ona zajęta dokładnie wtedy, gdy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy mieć konieczności wpadać do pracy również w weekendy? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają sporą ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu. wartościowa dyskusja.

coworking

Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Z pewnością całkiem nieźle, bowiem miasto to obfituje w ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, freelancerów. Odnajdują oni swój kawałek podłogi dzieląc biura z innymi kreatywnymi osobami, pracującymi na własny rachunek.

Nie obawiaj sie, że informacji na prezentowany temat nie znajdziesz, gdyż są tu. Wystarczy kliknąć na proponowany artykuł (https://ebut.pl/), który znajduje się pod linkiem.

I na godziny.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,