Kongresy w nastrojowym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele ośrodków wczasowo-turystycznych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym parkiem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu pensjonariuszy.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie projektu Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, kompleks Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli powstałą w 1830r. oraz zameczek przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla staruszków. Znajduje się tam też dużo bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Wpisano go do wykazu zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Obecnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich gości oraz wysokim standartem oferowanych usług.

Skoro prezentowana problematyka Cię intryguje i musisz ją zbadać głębiej, więcej przeczytasz w linku – to trochę odmienny punkt widzenia na taką tematykę.

Oferują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pozwala to kuracjuszom odpocząć , nabrać sił witalnych, upiększyć ciało i rozluźnić umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnych form mityngów biznesowych, konferencji i szkoleń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty oferują także catering i wyżywienie w niezwykle niskich cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane w hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego wypoczynku, ale i na spotkania biznesowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,