Dobre przyrządy do golenia

Regularne przycinanie zarostu to istotna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, większość Polaków woli nabywać kiepskie akcesoria do golenia, co jest katastrofalnym błędem. Kiepską jednorazową maszynką zwyczajnie nie da się porządnie ogolić.

W tym lapidarnym artykule opisujemy cztery ważne przedmioty, które powinien mieć w kosmetyczce każdy mężczyzna zamierzający prezentować się nienagannie każdego dnia. Zaprezentujemy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie oraz komplet pędzelek plus krem do golenia.

Czy masz świadomość, że opublikowane tu przydatne wskazówki (http://optyk-trejnowski.pl), mogą być w dużym stopniu dla Ciebie pomocne? Dotyczą one tematyki, która Cię teraz zaciekawiła.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle kupował kiepskie plastikowe maszynki, zauważy gigantyczną różnicę, kiedy po raz pierwszy użyje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o oldskuowych kształcie i fakturze, idealnie dopasowany do ręki. Dzięki metalowemu chwytowi pewnie trzyma się go w garści, co jest kluczowe dla efektywnego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie drażniąc za bardzo naskórka. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c jest jakość wykonania – sprzęt ten można używać przez miesiące. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to idealny nabytek dla panów, którzy pragną każdego ranka się golić. Bez potrzeby częstego nabywania sprzętów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do szafki mężczyzny jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie wiedzieć, czym jest ta wartościowa substancja, więc wytłumaczmy – ałun skutecznie tamuje upływ krwi. A więc ałun w sztyfcie to kluczowy element w łazience, ponieważ w czasie golenia czasem powstają małe uszkodzenia naskórka. Zobacz Coticule. Nie są one niebezpieczne, jednak mocno przeszkadzają, ponieważ krew umie kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie zastosowany natychmiast po zranieniu efektywnie hamuje krwotok.

Na zakończeniu tekstu trzeba jeszcze dodać, że mężczyzna, który pragnie mieć klasyczny image, powinien sprawić sobie też krem do golenia. Niezbędnym uzupełnieniem do takiego preparatu jest pędzelek – na pewno kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego elementu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii