Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzyczki – czyli, co bardziej wprawia w relaks

Jaka rzecz mocniej rozluźnia, zapach, albo dotknięcie? Posprawdzamy tę rzecz, konfrontując odprężający zapach jaśminu, oraz przynoszące ulgę maseczki do twarzyczki!
Wpierw zaopiekujemy się aromatem – w tym wypadku jaśminu.

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku

Autor: 123 rf
Źródło: 123 rf
maseczki do twarzy

Autor: Vassilis
Źródło: http://www.flickr.com
Zapach jaśminu działa stymulująco i niweluje stres. Ma ciepły oraz niezwykle relaksujący zapach, który koi oraz rozluźnia. Używany często w aromaterapii, posiada za robotę właśnie relaksować, zmniejszać stres, ale także uzdrawiać z nerwic i odganiać obawy. Poza tym, szczególnie dla kobiet – oddziałuje w dobry sposób na ich przenikliwość oraz poprawia nastrój. Kobietom w trakcie ciąży zapach ten dopomaga przy laktacji oraz poprawia samopoczucie w trakcie depresji popołogowej. Stosowana w kosmetyce, działa również wspaniale na skórkę, może zapobiec powstawaniom rozstępów. Bywa też używany jako mocny afrodyzjak, z powodu na silny aromat! – maseczki do twarzy.
Kolejnym poruszanymruszanym tematem zostaną maseczki do twarzy, których ogrom na rynku kosmetyków jest w stanie zawrócić w mózgu nie jednej kobiecie. Istnieją maseczki odmładzające, oczyszczające, które nawilżają, tonizujące, które wygładzają, które ujędrniają oraz tak dalej, o różnego rodzaju aromatach, jak dla przykładu ogóreczek, mango, czy awokado. Zaistniało bardzo dużo przedsiębiorstw, które charakteryzują się w tego typu maseczkach, a wiec ich kwota zakupu również jest różna oraz buja się od paru złotówek po paręnaście złotych – secret-soap.com/aromaty-158.

Wszystko jednak zależy od tego czego potrzebujemy – efektwynik końcowy po zastosowaniu maski (zobacz maska przeciwpyłowa ffp3 z zaworkiem) powinien być przyjemny oraz odprężający, a więc nie zwlekaj i porównaj obydwa produkty (jaśmin oraz maseczka) by sprawdzić, który jest dla Twojej osoby najwspanialszy!

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,