Jak jest pomocne kozie mleko? Jakiego typu ma właściwości, o których warto powiedzieć?

Kozie mleko od zawsze stanowi jednej z bardziej zdrowych oraz naturalnych spożywczych surowców. Jest to także bardzo powszechny składnik produktów kosmetycznych, jakiesą najlepsze do mycia oraz pielęgnacji twarzy i ciała.

pejzaż - zdrowie

Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
To faktycznie cenny oraz najbardziej skuteczny zasób naturalny, który ma niezwykle mocne właściwości nawilżające. Kozy to zwierzęta bardzo dobrze znane ze swojej wytrzymałości i odporności na choroby. Powinnyśmy pamiętać, że kozie mleko jest wspaniałe gatunkowo jak i nieprzetworzone. Ma ono najlepszej jakości minerały oraz witaminy, mają wpływ bardzo korzystny na osoby, które są podatne schorzenia wątroby i płuc.
Kozie mleko potrafi przeciwdziałać tworzeniu się raka, co ciekawe może być konsumowane przez osoby, jakie są chore na skazę białkową. Od zawsze kosmetyki na bazie koziego mleka przeznaczone były dla osób o problematycznej, suchej skórze. Niekiedy były i używane w obrębie zmian łuszczycowych. Dzisiaj kozie mleko wykorzystuje się też w recepturach środków, jakie są najlepsze do pielęgnacji suchej skóry. Mleko ma bardzo cenny kwas linolowy, można zaliczyć go do grupy omega-6. Kolejne naturalne tłuszcze, jakie zawarte są w jego składzie świetnie wpływają nie tylko na naskórek, lecz także na włosy. Nowe artykuły: reklamowane kozie mleko.
skóra - selfie

Autor: Agência Brasil Fotografias
Źródło: http://www.flickr.com
Długotrwałe używanie kosmetyków z takiego mleka znacznie poprawia miękkość włosów jak i nawilżenie skóry. Niezbędną zaletą produktów jest to, iż nie są zasadowe lub kwasowe. To więc idealny produkt dla naszej skóry, w której pH jest neutralne.

Odpowiada za to kwas mlekowy, zapewnia on kosmetykom odpowiednie ph dla naszej skóry.

Będziemy wdzięczni za każde komentarze ze strony (http://scootive.pl/). Są one dla nas kluczowe, ponieważ uświadamiają nam, czy nasze posty trafiają do czytelników oraz jak są odbierane.

Na pewno warto troszczyć się o swoją skórę wykorzystując takie kosmetyki, lecz także istotne są inne pomocne, nawilżające środki, jak płyn do kąpieli. Powinniśmy wybrać go dobrze. Dla szukających: pachnący płyn do kąpieli.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,