Jakie produkty są niezbędne do samodzielnego wykonania hybrydy?

O manicure hybrydowym można usłyszeć dużo pozytywnych opinii. Nie psuje paznokci, długo się trzyma, utwardza także płytkę (przez co paznokcie znacznie szybciej rosną), nie odpryskuje, a manicure wygląda pięknie przez co najmniej kilka dni.

wyglądu

Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet dzieląc zasłyszane opinie przez 10, hybrydy wydają się być ciekawym wyborem. Manicure hybrydowy u stylistek w większym mieście kosztuje co najmniej 100 złotych (lub od 50 u jakiejś koleżanki), zatem jest trochę mniejszy, niż koszt kupna podstawowych rzeczy do zrobienia hybrydy w domu. Należałoby zaryzykować oraz zamówić najbardziej potrzebne towary. Koszt całkowity to około 150 złotych.

Ten aktualny wpis (https://tomaszpurwin.pl/) jest naprawdę ciekawy! Kliknij w widoczny link i przekonaj się sam. Każdy wpis będzie dla nas ważny.

Należałoby nabywać towary w hurtowniach. Takie miejsca mają sklepy internetowe oraz dużo lokalnych punktów sprzedaży w całym kraju. Warto używać lakierów hybrydowych obecnych w sklepach kosmetycznych, lecz cała reszta, zatem płyny, lampa, pilniki czy też waciki także będą konieczne. Bywa tak, że hybrydę nakłada się o wiele prościej, niż zwykły lakier. Hybryda ma gęstą konsystencję, a nawet jeżeli wyjedzie się poza paznokieć, to lakier hybrydowy można zmazać oraz nie zostawi śladu.

Lakier się wzmacnia dopiero w lampie. Natychmiast po nałożeniu ostatniej warstwy można by działać zwyczajnie (bez uważania na niezamierzone dotknięcie czegokolwiek paznokciem). Naprawdę hybryda utrzymuje się ok. 10 dni. A często nawet trochę dłużej. Do wykonania typowego manicure hybrydowego w swoim mieszkaniu, konieczne są lampy LED albo UV (lakier utwardza się czterokrotnie prędzej, niż w UV, ale taka lampa jest o wiele droższa). Niezbędny jest też pilnik do nadania kształtu paznokciom. Idealny jest szklany albo papierowy. Następna potrzebna rzecz, to bloczki polerskie do bardzo łagodnego zmatowienia płytki paznokcia.

Potrzebne są także narzędzia do usuwania skórek oraz cleaner, czyli roztwór, w którym odtłuszcza się i oczyszcza płytkę paznokcia przed nakładaniem bazy. Należy przygotować też waciki bezpyłowe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,