Chcesz pozbyć się kilku kg na wiosnę? Sprawdź, co może pomóc ci osiągnąć upragnioną figurę

Zgrabna sylwetka to marzenie niejednej osoby borykającej się z nadprogramowymi kilogramami, szczególnie gdy zbliża się lato i grubsze, zimowe ubrania zastępujemy dużo lżejszymi stylizacjami. Cienkie spodnie oraz spódnice odkrywają wszystkie defekty naszych kształtów, więc poszukujemy najlepszych metod, aby dojść do upragnionej wagi i nareszcie cieszyć się swoim wyglądem.

Dietetyk

Autor: Good Food
Źródło: Good Food
Jednym z nadzwyczaj często wybieranych rozwiązań jest oczywiście dieta. Katujemy się głodówkami, często trwającymi znacznie dłużej, niż powinny, przez co jedynie niszczymy swoje zdrowie, a kg i tak powrócą. Lepiej jest rozpocząć zdrową dietę, którą może nam zaoferować dietetyk w Łodzi. Ekspert umie fachowo dopasować odpowiednie żywienie, które nie będzie wywierać negatywnego wpływu na nasz organizm oraz dostarczy mu wszystkich cennych składników. Dietetyk przeprowadza szczegółowa analizę naszego ciała, a później rozmawia z nami o naszych zwyczajach żywieniowych oraz pyta o schorzenia, na jakie cierpimy.

Dopiero po takim wywiadzie daje najlepszy plan odchudzania gwarantujący osiągnięcie planowanych efektów. Podczas odchudzania nie można też zapomnieć o systematycznej aktywności fizycznej. Jest tak wiele dyscyplin sportowych, iż każdy może zdecydować się na sport, w jakim czuje się dobrze. Bieganie, pływanie, rower czy aerobik – wszystkie sposoby na gimnastykę są dobre, jednakże należy ćwiczyć choć 2 razy na tydzień. Co więcej w modelowaniu figury mogą dopomóc masaże. Można robić je w domu, jednakże znacznie bardziej skuteczne będą masaże przeprowadzane w salonach kosmetycznych, z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków.

Dobrze też mieć na względzie suplementy diety, po konsultacjach z dietetykiem, jakie mogą dogodnie wpłynąć na przemianę materii oraz pomóc w oczyszczaniu organizm z niebezpiecznych toksyn czy pozbywaniu się wody, co jest częstą dolegliwością kobiet w różnym wieku.

Teraz już zdajesz sobie sprawę, w jaki sposób możesz zabiegać o szczuplejszą figurę. Nie zapominaj, iż zasadnicza jest systematyczność działań. Tydzień diety oraz ćwiczeń nie wystarczy. Musi minąć trochę czasu, by wreszcie wyglądać tak, jak chcieliśmy, zatem warto jest zawalczyć o swój wygląd i równocześnie dobre o zdrowie, gdyż otyłość to błyskawiczna droga – zobacz jaką sól sypie się na drogi – do wielu dolegliwości, z jakimi nie chcielibyśmy się zmagać.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,