Wspaniały asortyment do golenia codziennie ceni wszelki mężczyzna

Fenomenalny podarunek dla mężczyzny to komplety do golenia. Na rynku krajowym jest wiele gatunków zestawów do golenia, a też maszynek czy też pędzli do golenia.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Mydło Taylor Bond Street świetnie rozprowadza się po skórze i jest wyjątkowym mydełkiem do golenia przeznaczonym dla facetów. Taylor Bond Street to marka modna i słynna wszędzie, oparta na prawdziwych ekstraktach roślinnych (). Mydło prędko się pieni oraz ułatwia golenie. Jest oparte na naturalnym olejku eterycznym. Towary tej marki posiadają ogromną klasę i są docenione również na dworze Królewskim. Pędzel do golenia Rossmann jest sporządzony z naturalnego włosa, dzięki temu nie drażni i nie uczula skóry. Rossmann to atrakcyjny salon kosmetyczny, gdzie mamy możliwość kupić wszystko do codziennej dbałości ciała. Mają produkty najwyższej jakości uznanych renom. Również pędzel do golenia Rossmann to fantastyczny podarunek dla wszelkiego mężczyzny (). Pędzle w Rossmannie można zakupić z podstawką o dobrej grubości i gęstości. Dzięki czemu pędzel bardzo dobrze układa się w ręce (masaż na 4 ręce) oraz idealnie rozprowadza mydełko czy krem na twarzy. Żyletki ASTRA to następna zachwycająca rzecz, jaka powinna się odnaleźć w komplecie do golenia dla faceta. Żyletki te są utworzone ze stali nierdzewnej, poza tym pokryte platyną. Są znakomite dla każdego zarostu, także twardego. Nie szarpią oraz nie pociągają zarostu, tylko znakomicie tną. To wspaniała radość golenia pomimo mocnego ostrza.

maszynka do golenia

Autor: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com
Siła żyletki ASTRA jest ogromna, dlatego że wystarcza jedna na kilka razy użyć przy goleniu . Ostrze żyletki jest wielkiej jakości, a artykuł zyskał szacunek i renomę wśród szeregu facetów. Skóra po goleniu jest znakomicie gładka, bo ostrze ścina włos przy samej skórze. Wszelka żyletka jest owijana w pojedynczej bibułce by zabezpieczyć ostrze. Z całą pewnością taki upominek uzna wszelki facet. Polecany artykuł .

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,