Preparaty kosmetyczne do golenia to dobry pomysł na podarek, ale tylko w przypadku dobrych marek

Z pewnością dużo kobiet potwierdzi, że trudno jest obmyślić oryginalny i ciekawy prezent dla mężczyzny. W obdarowywaniu prezentami chodzi przecież o to, aby osoba obdarowana była bardzo zadowolona, a darowana rzecz na pewno się przydała i podobała się.

Optymalnym pomysłem mogą stać się kosmetyki męskie, ale jak je wybrać, skoro na regałach drogerii znajduje się, tak wiele atrakcyjnych możliwości?

Golenie jest rytuałem mężczyzny

Bez względu na częstotliwość tej czynności, golenie jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnujących u panów. Pewni panowie muszą golić się więcej niż raz dziennie, ponieważ posiadają bardzo silny zarost, inni preferują golenie co drugi dzień.Za każdym razem powinni mieć oni do swej dyspozycji komfortowe urządzenia i środki, które ukoją podrażnienia powstające w czasie golenia. Jeśli szukamy interesującego a równocześnie przydatnego upominku dla jakiegoś pana, dobrej klasy preparaty i akcesoria do golenia będą udanym pomysłem.

Jest wiele firm, co wybrać?

maszynka do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno zaprzeczyć, że na półkach drogerii i sklepów kosmetycznych zapanowało bogactwo i urozmaicenie kosmetyków, także tych przeznaczonych dla panów. Co kupić na prezent? Z pewnością kosmetyki (Ziołowe kosmetyki) z wyższej półki, które cieszą się pośród mężczyzn znacznym uznaniem. Uznaną i cenioną marką jest choćby men-u (więcej informacji na temat men-u). Środki tej marki zyskały mnóstwo prestiżowych wyróżnień i są chętnie kupowane na calutkim świecie. Brytyjska marka proponuje produkty do golenia, oczyszczania twarzy, stylizacji włosów, jak też dużo innych.

Włoskie zapachy

Kolejną znaną i cenioną firmą dla mężczyzn jest Figaro (więcej o merkur figaro). Marka jest częścią włoskiego koncernu produkującego kosmetyki i proponuje doskonałej jakości środki do pielęgnacji i golenia. Kremy, żele i przyrządy Figaro są dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie. Gama produktów tej firmy może pochwalić się długą tradycją, zdobyła ona głównie serca panów z Włoch, jednak coraz odważniej wchodzi też i na nasz rynek. Przy zakupie preparatów kosmetycznych, które mają być upominkiem, warto zdecydować się na artykuły z wyższej półki, gdyż odznaczają się one sporo wydajnością, nie podrażniają i alergii, a zarazem świetnie pachną. Autor wpisu – .

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,