Prawie każda kobieta posiada swoje ukochane kosmetyki

Chyba każda kobieta posiada swoje najważniejsze kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Krąży opinia, że najkorzystniej jest permanentnie kojarzyć się z tą samą perfumą i rzeczywiście wiele z nas przywiązuje się do właśnie swoich flakoników. Chanel No 5 to dopełnienie kobiecości i dla większości najpiękniejszy zapach. Mężczyźni muszą o tym pamiętać.

Autor: NATURADO

Bez względu na fakt, że miłość krytyków zaskarbiły sobie perfumy takich marek jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to niewielki flakonik charakterystycznych francuskich perfum ciągle budzi emocje.

Czy taka tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę hotel niemcza, która dotyczy omawianej sprawy, więc na pewno także Cię zainteresuje.

Chyba niewiele kobiet kojarzy, że kompozycja zapachowa została powołana do życia w 1917 roku. Natomiast perfumy swoją inaugurację miały w 1922 roku. Coco Chanel (zobacz też inne marki: ) najpierw rozdała swoim ulubionym klientom dosłownie kilka buteleczek nowych perfum, a gdy wzbudziły ich zachwyt, postanowiła wprowadzić je na rynek.

Tutaj jest podobnie. Kosmetyki do makijażu nie należą do najtańszych i poza tym trudno znaleźć najlepsze. Podkład i puder muszą być dostosowane do rodzaju cery, a ich ceny czasami zaskakują. Nie należy wykazywać się oszczędnością przy takich kolorowych kosmetykach, mimo to sporo kobiet potrafi znaleźć prawdziwe perełki małych i niedrogich producentów. Cienie do powiek i maskary za mniej więcej 10 złotych czasami mogą prześcignąć jakością luksusowe produkty. To bardzo często niekwestionowane skarby kobiecej kosmetyczki.

Podobno „piątka” narodziła się przez przypadek. Do receptury dolano zbyt dużo aldehydów, co w efekcie dało sławny już efekt. Na zapach składa się ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Następną ciekawostką może okazać się dla wielu nowina, że to właśnie te perfumy były hitem wśród … nazistów. Coco była zaskoczona i obawiała się, że zapach po wojnie nieodwołalnie będzie postrzegany negatywnie. Jak jednak wiadomo No 5 to najbardziej rozpoznawalna perfuma współcześnie. Inne kosmetyki, które warto polecić: .

Jest teoria, że kobieta powinna być wierna zapachowi, szczególnie, jeśli znajdzie idealny. Niektóre panie dopasowują zapachy do części roku lub zwyczajnie do nastroju. Czasami lepiej postawić na zdecydowane Opium, a na słoneczny optymistyczny dzień idealnie pasują perfumy: .

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>