Klinika ginekologiczna Katowice rekomenduje swoim pacjentkom operacje, które usprawniają życie erotyczne – waginoplastyka jest jednym z nich

Coraz więcej kobiet stara się zmagać się ze swoimi kompleksami. Obecnie nie jest to już takie skomplikowanego, albowiem w wielu miastach naszego kraju zlokalizowane są znane gabinety medycyny estetycznej. Jeśli i Ty pragnęłabyś mieć większą pewność siebie , a także poczuć się korzystniej w swoim ciele, to z pewnością najwyższy czas na jakiekolwiek zmiany.

Od dawna najpopularniejszym zabiegami jest eliminowanie zmarszczek. Oprócz tego pacjentki w wielu przypadkach stawiają również na usuwanie zbytecznej tkanki tłuszczowej, korektę nosa oraz trwałe usuwanie owłosienia. Nikogo nie zadziwia już fakt, iż panie decydują się na tego typu zabiegi, albowiem są one coraz bardziej świadome własnego ciała. Na nieszczęście mało osób, w szczególności mężczyzn nie wie o tym jak potężne strapienia mają panie, które są już po dwóch porodach.

noworodek w czapce

Autor: Felipe Fernandes
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywistym jest, że większość pań stawia na poród naturalny, albowiem przypuszczalnie jest on najbezpieczniejszy dla niemowlęcia. Niemniej jednak podczas całego procesu porodu pochwa ulega rozciągnięciu. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż poprzez drogi rodne musi się przedostać dzieciak. Jeden poród prawdopodobnie nie przysporzy się do poszerzenia pochwy, jednakże każdy kolejny poród może się do tego przyczynić. Jeśli i Ty masz taki kłopot to głowa do góry, bowiem dziś jest na to rozwiązanie. Rekomendowanym zabiegiem przez specjalistów jest waginoplastyka, jaka polega na ogół na zmniejszeniu szerokości pochwy (tu poznasz szczegóły). Jeśli zdecydujemy się na ów zabieg to możemy mieć pewność, iż nasze życie seksualne zdecydowanie się usprawni. Plastyka pochwy ma szereg atutów, jednakże musimy zdecydować się na to, by zrealizował ją ginekolog, który posiada ogromne doświadczenie.

Po wstukaniu w wyszukiwarkę klinika (medycyna estetyczna szczecin) ginekologiczna Katowice na bank uda nam się wyszukać odpowiedni gabinet. Jeśli podejmiemy decyzję o tym, że waginoplastyka może być rozwiązaniem naszych kłopotów w łóżku, powinniśmy zadzwonić na recepcję. Z całą pewnością zostaniemy umówione na wizytę u ginekologa, który podejmie decyzję, czy zabieg może być wykonany (polecana klinika ginekologiczna).

Wiadomo, że są różnorodne przeciwwskazanie, więc pierwsze winnaś się upewnić czy, aby na bank możesz być zakwalifikowane. Jeżeli pierwszy etap przebiegnie pomyślnie to będziesz musiała zrobić szereg badań, które ostatecznie potwierdzą możliwość wykonania plastyki waginy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,