Organiczne produkty naturalne – wspaniałe własności glinki białej oraz zielonej

Glinki to doskonałe organiczne kosmetyki naturalne, które doskonale pielęgnują cerę i ciało. Mają perfekcyjne właściwości pielęgnacyjne, niemniej powinno się dowiedzieć się jaki typ glinki stosować przy konkretnych typach cery.

Jedną z najdelikatniejszych glinek jest glinka biała (moja strona). Idealnie sprawdzi się u osób, które posiadają łagodną cerę, suchą albo wrażliwą. Biała glinka świetnie sprawdzi się też u osób z cerą dojrzałą. Glinka biała wybornie absorbuje serum i idealnie ściąga pory, zatem zdołają wykorzystywać je także osoby z cerą przetłuszczającą się. Glinkę białą można wykorzystywać szczególnie jako maseczkę. Stosując ją systematycznie, zauważymy doskonałe efekty. Nasza cera (bb glow) stanie się gładsza i bardziej odżywiona, równocześnie zobaczymy poprawę kolorytu. Glinka biała ma także własności gojące i zabliźniające. Biała glinka może być używana też przez osoby z cerą normalną i wyczerpaną ze zmarszczkami.

przykład glinki białej

Autor: IQ Medica
Źródło: www.iqmedica.pl

Popularnym typem glinki jest też glinka zielona (nasz serwis www z kosmetykami). Zielona glinka przede wszystkim wykorzystywana jest w pielęgnacji cery tłustej oraz trądzikowej. Posiada niezmiernie odpowiednie właściwości matujące i odtłuszczające, mineralizuje skórę oraz oczyszcza ją z toksyn. Glinka zielona posiada znakomite własności dezynfekujące, jej regularne użytkowanie polepszy wygląd cery i oczyści ją z trądziku oraz wyprysków. Cudownie nadaje się też do odświeżenia zmęczonej, poszarzałej cery.

Należałoby użytkować maseczki z glinki, co najmniej raz w tygodniu. Regularne użytkowanie naturalnych kosmetyków organicznych, takich jak glinka, doskonale wpłynie na naszą cerę. Po niedługim czasie możemy ujrzeć świetne rezultaty. Pamiętajmy jednak o tym, by wykorzystywać naturalną glinkę najlepszej jakości. Zarówno białą jak i zieloną glinkę możemy zdobyć w renomowanych sklepach z naturalnymi kosmetykami. Wskazane jest zapoznać się z podażą sklepów, szczególnie tych internetowych (przejdź na tę stronę z glinkami), jakie nieraz mają niesłychanie okazały i ogromnie fascynujący asortyment.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,