Na co należy zwracać uwagę wybierając kosmetyki do twarzy?

Wszystkie kobiety chcą być śliczne. Aby podkreślić swoje piękno, dowolnego dnia powinnyśmy zrobić właściwy make-up twarzy. Może on w doskonały sposób ukryć jej defekty i podkreślić wszystko to, co w niej śliczne.
Niezwykle przydatne byłyby dobre kosmetyki.

link do www

Autor: Oliver Symens
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle ważny jest wybór podkładu do adekwatnej pory roku. W zimie prawidłowo jest używać fluid, który zasłoni defekty naszej twarzy, lecz również ochroni twarz przed zimnem. W okresie letnim dobierzmy lekki fluid, jaki delikatnie pokryje twarz. Za ciężki podkład może rozpuszczać się pod wpływem większej temperatury. Do maskowania wszelkich defektów cery, stosujmy korektory. Dzięki tym produktom możemy ukryć nie tylko wypryski, lecz również sińce pod oczami.

Czy nasz wpis był ciekawy, ale masz chęć na kolejne? Pragniesz odkryć link do artykułu (https://www.permanent24.pl/pl/p/Wodoodporna,-sylikonowa-szczotka-zluszczajaca-ladowanie-bezprzewodowe-NFC/378)? Zatem namawiamy – należy jedynie najechać myszką.

Zakupując najlepszy korektor, musimy zastanowić się, co pragniemy zasłonić przy jego pomocy. Dzięki zielonemu korektorowi, możemy ukryć zaczerwienienia oraz trądzik. Przy pomocy beżowego korektora zatuszujemy cienie i wypryski. Taki korektor możemy śmiało określać uniwersalnym. Korektor żółty będzie tuszował niebiesko-fioletowe zmiany na twarzy, natomiast różowy ukryje jakiekolwiek zmiany spowodowane słońcem.

Krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

kosmetyki

Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa, że wieczorami chodzimy na przeróżne przyjęcia i chcemy, żeby make-up utrzymał się na twarzy długi okres czasu. Istotne jest też, aby skóra nie błyszczała się podczas tańca. Należałoby wtedy wybrać podkład gęsty, jaki zasłania wszelkie defekty, a również matuje twarz.

Latem bezsensowne jest nakładanie za trwałego podkładu, ponieważ słońce dają o sobie znać. Niezwykle dobrze jest wybierać w takiej sytuacji podkład lekki a także nawilżający. Tego typu fluid nie rozpłynie się na słońcu, a cera będzie oddychała.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,