Jakie można wyróżnić rodzaje urody oraz jakie barwy lubi wiosna?

Każdemu typowi urody przyporządkowane są konkretne barwy, w jakich osoba o konkretnym typie urody prezentuje się najkorzystniej.
Osoby, które mają rodzaj urody wiosna, wyróżnia wrażliwa, ciepła karnacja.

skóra - obrazeczek

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Skóra takich ludzi bardzo szybko się opala na odcień brązowy. Pani wiosna ma porcelanową skórę, która nie jest pozbawiona złocistych piegów. Kolory włosów pań o typie urody wiosna są bardzo przeróżne. Góruje jednak blond, ale pojawiają się również włosy orzechowe lub o barwie jasnego brązu. Wiosna może posiadać jakikolwiek odcień oczu, ale są one zazwyczaj w mało intensywnym odcieniu. Uroda o typie wiosna ma oddzielony znacząco obwód tęczówki od źrenicy oczu. Uroda o typie wiosna lubi kolory takie jak: kremowa biel, jasna zieleń czy też jasny fiolet. Może być także brzoskwiniowy, oliwkowy i mocna czerwień. Osoba o typie urody wiosna powinna unikać zimnych barw takich jak: granat, czysta biel czy też ciemny brąz. Do makijażu ust osoba o typie urody (Beaumed – dermatolog lubin) wiosna powinna dobierać kolor pudrowy róż lub brzoskwiniowy. Może również pozwolić sobie na mocną czerwień. W cieniach do powiek wiosna woli pastele od szarości po błękit oraz jasny zielony.

Dziecko u stomatologa

Autor: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wydawałoby się, że osoba, która wyróżnia się typem urody lato, powinna wyróżniać się ciepłymi barwami. Jest tak naprawdę chłodna. Skóra kobiety lato jest stonowana oraz wrażliwa. Kobieta o typie urody lato posiada jasną skórę. Wielokrotnie jest to mleczna cera w ciemnym odcieniu. Osoby w typie lato początkowo opalają się na czerwono, jednak wystarczy troszkę czasu, aby uzyskać oliwkową opaleniznę. Zalecane barwy dla typu lato to błękit, pudrowy róż, popiel, czerwień czy oliwkowy. Osobie, która ma urodę w typie lato nie poleca się noszenia krzykliwych ubrań oraz ubrań ciemnych.

Najlepiej pani z typem urody lato prezentuje się w delikatnym makijażu. Dla lata zalecane kolory cieni do powiek to pudrowy róż, błękit czy też szmaragd. Szminki dla lata to bordowy, zmatowiały czerwony czy też delikatny różowy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,