Misja: zatrzymać młodość!

Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta mocna chęć zachowania młodości prześladuje człowieka od wielu stuleci.

Kobiety od wielu lat już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł długowieczności jest kwas hialuronowy. To dzięki jego bajkowym własnościom skóra jest dłużej napięta i odżywiona.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

A dziś posuwanie się w latach starają się zniweczyć ludzie nauki. Od czasów rozkodowania człowieczego kodu genetycznego trwa nieprzerwana walka badaczy, by spróbować zrozumieć i opóźnić lub zastopować procesy degradacji komórek. To ciężkie zmagania, bo nasz mózg, nawet z potężnymi procesorami i innymi instrumentami, ciągle mało pojmuje kompleksowość „projektu ludzkiego”. Jakieś jednak bitwy w tej wojnie są już skończone zwycięstwem, jakieś geny poznane, pewne mechanizmy pojęte. Jest jedna branża, gdzie wyniki mamy możliwość ujrzeć na własne oczy. W kosmetykach nadzieja na powodzenie. W dzisiejszych czasach do każdej części ciała kupisz inny kosmetyk – inny krem pod oczy użyjesz, a zupełnie inny krem do rąk. Do tego cała gama dodatkowo przeróżnych zastosowań.

Najmocniej paniom zależy na zachowaniu jak najdłużej młodzieńczo świeżego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy, krem antycellulitowy – coraz to nowsze i skuteczniej działające arsenały walki z postępującym starzeniem. Do tego zatrudniono przeróżne zioła, kwasy (kwas hialuronowy), olejki i formuły. Walka o dobry wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do ciała. To również kosmetyki (Maska ziołowa) do włosów czy też pasy do zębów. W tym temacie coraz bardziej popularna staje się lecznicza pasta do zębów, która wybiela.

Źródło: NANTES

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,