Kosmetyki i produkty do pielęgnowania ciała.

Wielu zapewne marzy o efektownych zdrowych i lśniących włosach, gęstych niczym lwia grzywa. Dzisiaj możliwe staje się uzyskanie powalających efektów za pomocą różnorodnych technik doczepiania czy przedłużania pukli, oferowanych w renomowanych salonach fryzjerskich.

Wykładając sporą kwotę można przez dłuższy czas chwalić się efektami pracy profesjonalistów. Niestety gros tych stylizacji nie ma trwałego efektu.

Jeżeli myślisz, że sprawy zawarte w tym materiale są ciekawe, sprawdź także ten odnośnik – to unikalna strona www (http://www.streamcross.pl/zajecia-grupowe/zumba/), na której przeczytasz zbliżone tematy.

Dlatego jak zawsze ogromnie ważna jest właściwa, codzienna pielęgnacja włosów, żeby mogły zachować witalność i wspaniały wygląd przez wiele lat. W tym celu niezbędne są szczotki oraz szampon dobrane do własnych włosów. Obecnie sprzedawane szczotki do włosów, na przykład na zrobione są zwykle z tworzyw sztucznych w połączeniu z metalem, zwierzęcym włosiem oraz coraz popularniejszymi elementami ceramicznymi. Poszukując odpowiedniej szczotki dla siebie, warto wiedzieć, że każdy rodzaj włosów lubi inną szczotkę.

szczotki do włosów

Autor: BRAUN

Na przykład, rozczesując włosy zakręcone najlepiej mieć szczotki z dziurkami w główce, kiedy włosy lubią się przetłuszczać, powinno się kupować szczotki z naturalnego włosia, zaś w przypadku włosów przesuszających się, czyli jednocześnie również delikatnych, powinno się używać szczotki pneumatycznej, to znaczy z dziurkami w główce.

Równie duże znaczenie dla pielęgnacji zdrowych włosów ma właściwy szampon, dobrany nie tylko do rodzaju włosów, lecz również w zależności od tego, co ile dni myjemy głowę. na . Pewne szampony mają dużą liczbę cząsteczek aktywnych, które w dużej ilości mogą powodować uwrażliwienia skóry na głowie albo matowienie włosów, czyli efekt w zasadzie odwrotny do planowanego. Jakiś czas temu uważano, że szampon nie musi być kosmetykiem, tylko pełni zadanie środka czystości. Jednak dziś wiadomo w zasadzie, że właściwy szampon nie tylko ładnie pachnie, dobrze myje, ale dodatkowo pielęgnuje zarówno włosy jak i skórę głowy.

Na rynku powszechne są obecnie szampony dla włosów tłustych, suchych, normalnych, dla osób z problemem nadmiernego wypadania włosów lub do skóry z łupieżem. Znaleźć można szampon do codziennej pielęgnacji lub szampon oddziałujący bardzo intensywnie lecz do tymczasowego zastosowania. Warto dobrze się rozejrzeć zanim dokona się zakupu tego kosmetyku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,