Jakimi cechami musi charakteryzować się salon kosmetyczny, w którym chciałybyśmy bywać?

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego nie jest to wbrew pozorom taka prosta sprawa. Bywa nieraz, że udajemy się do takiego salonu, który jest najbliżej naszego miejsca zamieszkania, ale nie jesteśmy usatysfakcjonowane z oferowanych w nim usług.
Dobrze byłoby pójść zatem do paru gabinetów i zdecydować się na taki salon kosmetyczny, który będzie nam w najwyższym stopniu pasował.

moda

Autor: Mathilda Samuelsson
Źródło: http://www.flickr.com
Zwracać trzeba nade wszystko uwagę na schludność. Cały salon oraz miejsce pracy utrzymane musi być w należytym porządku. Miejsce pracy kosmetyczki powinno być starannie posprzątane, a wszelkie przybory muszą być nieskazitelnie czyste. Wkraczając do salonu, zwrócić trzeba uwagę na to, czy wszelkie narzędzia są uporządkowane. Zwrócić również należy uwagę, czy wszystkie narzędzia są cyklicznie dezynfekowane. Podczas przeprowadzania manicure powierzchnia stolika powinna być świeżo dezynfekowana, natomiast kosmetyczka powinna przemyć swoje i Twoje dłonie dezynfekującym płynem. Istnieje bowiem ryzyko zakażenia, jakiego musimy się wystrzegać. Przed przystąpieniem do pracy, kosmetyczka kosmetyczka szczecin powinna starannie obejrzeć Twoją skórę i paznokcie.
cellulit

Autor: A2 Clinic
Źródło: http://a2stomatologia.pl/

salon kosmetyczny

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Make-up powinien być w odpowiedni sposób wybrany do kształtu twarzy oraz rodzaju urody. Zabiegi z kolei muszą być dobrane do rodzaju cery, a ozdabianie paznokci powinno być dobierane do ich kształtu. Jeśli chcesz dekorować swe paznokcie, w takiej sytuacji kosmetyczka powinna pokazać wzór, który oferuje dla Ciebie. Jeśli nie ma ona przygotowanych wzorów, w takiej sytuacji poproś o wykonanie go jedynie na jednym paznokciu. W takiej sytuacji będziesz mogła ocenić wyniki. Kosmetyczka powinna wysłuchać Twych uwag i stosować się do nich. Personel salonu kosmetycznego powinien przyznać się do błędów, a co niezwykle istotne, to powinien się starać je naprawić.

Jeżeli sądzisz, że kosmetyczka coś wykonuje niedelikatnie, musisz jej o tym wspomnieć. Zabiegi kosmetyczne powinny być dla Ciebie przyjemne, a nie dotkliwe. Szanujące się kosmetyczki podnoszą cały czas swą wiedzę na szkoleniach, czy sympozjach.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,