Jak na własną rękę wykonać manicure hybrydowy?

Hybrydowe paznokcie są obecnie niezwykle popularne. Jest tak głównie z tego powodu, że manicure hybrydowy jest o wiele bardziej trwały, niż ten wykorzystywany do tej pory.
Paznokcie hybrydowe można zrobić samodzielnie w domu, przy czym trzeba wiedzieć, w jaki sposób to robić.

pacjentki

Autor: Vileda
Źródło: Vileda
Zrobienie tego typu makijażu zajmie nie więcej niż jedynie kilkanaście minut, jednak wymaga to pewnej wprawy i wykorzystania właściwych produktów. Dowiedz się więc, jak starannie wykonać paznokcie hybrydowe i tego typu manicure, który się zachowa przez okres paru tygodni. Hybrydy są aktualnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnacji oraz upiększenia paznokci. Jest tak z tego powodu, że swą popularność manicure hybrydowy może zawdzięczać przede wszystkim trwałości. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe, mogłyby utrzymać się nawet parę tygodni. Tego typu makijaż daje pewność, że paznokcie zostaną w znakomitym stanie przez znaczny czas, więc jest to idealne wyjście na wakacyjne wycieczki. Do zrobienia hybrydy należy przygotować m.in. kostkę, blok polerski, primer czy też odtłuszczacz.

Jeżeli czytasz przedstawiany artykuł to znaczy, że temat Cię niezwykle zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony dentysta Legnica, a odnajdziesz równie wartościowe informacje.

Wybrany odcień hybrydy, jej bazę czy też lampę ultrafioletową, nawierzchniową hybrydę i oliwkę do skórek.

hybrydy

Autor: Stephen Bradley
Źródło: http://www.flickr.com
Należy zacząć od przypiłowania paznokci zgodnie z naszymi nawykami. Następnie trzeba wyciąć lub odciągnąć skórki. Później matowimy płytki paznokci. Należy wykorzystywać do tego tzw. bloku polerskiego. Kolejny krok to przetarcie paznokcia przy pomocy odtłuszczacza, który oczyści paznokcie z pyłu. Jeśli płytka jest bardzo tłusta lub trudna, należy zastosować ponadto primer. Na w taki sposób oczyszczoną płytkę należy nałożyć cienką warstwę bazy oraz utrwalić w lampie UV przez około 2 minuty.

W następnej kolejności trzeba nałożyć pierwszą cienką warstwę dobranego koloru i utwardzać w lampie ultrafioletowej przez ok. dwie minuty. Po utwardzeniu koloru, tego typu hybrydy, należy nałożyć lakier nawierzchniowy. Utrwali on ją i nada jej piękny połysk.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,