Czy noszenie okularów jest zawsze komfortowe? Co może być lepszym zamiennikiem?

Pewnie niejedna osoba nosząca okulary jest czasem już zmęczona noszeniem ich. Niestety posiadają one pewne wady. Kiedy patrzymy na ludzi noszących okulary z boku, jest to dla nas czymś naturalnym, bezproblemowym. Natomiast tylko sami użytkownicy mają pojęcie jak jest to uciążliwe. Po pierwsze, szczególnie w czasie zimy, gdy temperatury się zmieniają, na skutek wchodzenia i wychodzenia z pomieszczeń na zewnątrz, okulary mają tendencję do parowania. Jest to dosyć kłopotliwe.

Oprócz tego na pewno przeszkadzają podczas szybszego ruchu, dajmy na to przy podbieganiu na tramwaj mogą spadać. Poza tym trzeba je czyścić często, ponieważ szybko się brudzą. To jedynie parę wad, które mogą być dosyć uciążliwe. Jaką w związku z tym możemy mieć tu alternatywę?
Dobrym wyjściem mogą być dwutygodniowe soczewki acuvue. Nie trzeba ich zdejmować często, czy codziennie wymieniać na nowe. Oprócz tego dadzą one komfort osobom z problemem odczuwania suchości oka, gdyż acuvue zapewniają poczucie nawilżenia nawet, jak długo pracujemy przed komputerem. Są one tak zrobione, abyśmy nie musieli kilka razy dziennie sięgać po krople do oczu. Niestety właśnie czasem tak się zdarza gdy pracujemy w pomieszczeniach klimatyzowanych lub spędzamy dużo czasu w zadymionych miejscach.
rajsoczewek.pl

Źródło: foter.com
Prócz tego dużym plusem może być to, iż latem można nosić nasze ulubione okulary przeciwsłoneczne, co niestety nie jest możliwe mając na nosie nasze zwykłe okulary. Będziemy mogli czuć się całkiem normalnie. Jak wtedy, gdy jeszcze nie nosiliśmy okularów. Wszystko przez soczewki acuvue, jakie są jednymi z najgładszych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Oprócz tego mają filtry UV, jakie doskonale chronią przed złym promieniowaniem słonecznym.

Znajdujące się w tym miejscu informacje są według Ciebie zbyt skąpe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę holter kraków, na której zgłębisz pokrewne tematy.

Są w związku z tym odpowiednie bez względu na porę roku. Sprawdzają się świetnie tak zimą, gdy centralne ogrzewanie bardzo wysusza oczy, jak i latem chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem. Na koniec warto podsumować, acuvue są właśnie dla osoby, która ceni sobie wygodę. Dla osoby, która chciałby czuć większy komfort jeśli chodzi o używanie soczewek na co dzień. Chciałby mieć uczucie lepszego nawilżenia i świeżości oczu, nawet jeżeli warunki otoczenia są niesprzyjające.

Tym bardziej polecane są ludziom spędzającym sporo czasu przed ekranem komputera, w klimatyzowanym biurze, gdzie już po krótkiej chwili możemy odczuć negatywne skutki pracy w takich warunkach właśnie w postaci suchych oraz zmęczonych oczu. Dlatego właśnie warto sprawdzić samemu takie soczewki i zobaczyć jak duża jest różnica.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,