Wykorzystanie lasera w medycynie estetycznej

Laser na dobre zadomowił się w medycynie estetycznej. Zastosowanie lasera do poprawy niedoskonałości skóry jest jedną z najbardziej skutecznych sposobów. Laseroterapia pozwala na leczenie zmian trądzikowych, oraz redukcję blizn potrądzikowych.

depilacja laserowa

Autor: Elite
Źródło: Elite
Osoby dotknięte takiego typu problemem są gotowe uczynić wszystko, aby przywrócić cerze gładkość i idealny wygląd. Pacjenci obserwują jego zbawienny wpływ na skórę już po pierwszej partii leczenia laserem. Dzisiejsza medycyna przez minione lata w znamienny sposób pogłębiła swoją wiedzę o metodach hamowania i terapii blizn trądzikowych. Obecnie oprócz szeregu dermokosmetyków istnieją metody pozwalające na zredukowanie, bądź skuteczne usunięcie blizn. Usuwanie blizn laserem (-> przeczytaj na stronie) daje bardzo zaskakujące efekty, które do tego czasu były niemożliwe do osiągnięcia żadną inną metodą. Wyjątkowo rewelacyjne rezultaty można uzyskać w leczeniu blizn, oparzelin, również w leczeniu wiotkości skóry. Zazwyczaj do wygładzenia blizny wystarcza jeden zabieg. Wiązka lasera niezwykle precyzyjnie dochodzi do przekształconej tkanki, natomiast w punktach, do jakich nie dociera, dochodzi do regeneracji naskórka, tworzą się nowe komórki skóry i połączenia. Lekarze używający terapię laserową z reguły stosują typ CO2, gdyż ma on dobry zakres bezpieczeństwa i jest niezwykle sprawny. Dużo ludzi decyduje się na tego gatunku zabiegi, bowiem usuwanie blizn (tamta strona) jest mało bolesne, a skutki uboczne są niewielkie. W czasie zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe.

depilacja laserowa, laser

Autor: Elite
Źródło: Elite
Zabiegi nie są inwazyjne i po takiej kuracji można normalnie funkcjonować. Nie wymaga się, aby pacjent spędził w gabinecie dłuższy czas. Od razu jest on odesłany do domu. Pacjent przed zabiegiem winien skonsultować się z lekarzem. Lekarz dogłębnie zrecenzuje sposoby zabiegu, także wszystkie za i przeciw. Przystosuje także należytą moc promienia lasera dla pacjenta. Laser (zobacz: laser do epilacji) to niewątpliwie jedna z najskuteczniejszych metod używanych w odmładzaniu cery, niwelowaniu przebarwień cery, czy eliminowaniu owłosienia. Depilacja laserowa Warszawa (sprawdź pełną ofertę na tej stronie) to wypróbowany i trwały efekt.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>