Zmiany, które w diametralny sposób odmieniają

Dziś zmienić wygląd możemy na wiele sposobów, najbardziej jednak efektowne zmiany dają zmiany, które zupełnie odmieniają. Stosuje się do tego celu przeróżne sztuczki, jedną z nich jest przedłużanie za krótkich włosów. Jeżeli wybieramy się na ważną imprezę lub spotykanie z ludźmi, na których mamy zrobić jak najlepsze wrażenie, warto pomyśleć o przedłużeniu włosów – o ile oczywiście swoje własne mamy krótkie.

Przedłużanie realizuje się przeważnie poprzez doczepianie włosów – najczęściej cieniutki pasm, które mogą być – zależnie od poszczególnej metody – albo doklejane do włosów naturalnych za pomocą cienkich silikonowych taśm, albo za pomocą małych metalowych obrączek, metalowych tulejek czy też przy pomocy wosku. Oczywiście metod jest przynajmniej kilka.

Publikowany artykuł jest nieprawdopodobnie intrygujący, czyż nie? Jeżeli też Twoje zdanie jest podobne, to zapewne pomocne wpisy (http://tomaszpurwin.pl/) będą dla Ciebie potrzebne.

To jaką wykorzystamy zależy między innymi od rodzaju naszych włosów – jak bardzo są krótkie, czy są suche, czy z kolei są tłuste, a także od ich grubości i łamliwości. Stąd też zanim zdecydujemy się na konkretną metodę należy dogłębnie poznać zastosowanie każdej z nich, a także ich plusy i minusy.

Fachowe dopinanie włosów polega na takim ich doczepieniu, żeby cała fryzura wygląda naturalnie, a miejsca doczepienia nie były widoczne. Istotne jest również żeby zastosowana metoda nie niszczyła naturalnych włosów, na co może mieć wpływ chociażby wykorzystanie wysokiej temperatury (np. w przypadku wosku). W cenie są także rozwiązania, które dają możliwość kilkukrotnego użycia tych samych pasm, przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa włosów. Z kolei ci, którzy chcieliby jak najszybciej odmienić swój wygląd będą zwracać uwagę na te metody, dzięki którym szybko można doczepić włosy. Dla takich osób najbardziej odpowiednią metodą będą mikroringi, czyli wspomniane już metalowe obrączki. Jest to szybka, a równocześnie stosunkowo tania metoda, dlatego jest zadaje się najpopularniejsza. Do tańszych metod dopinania włosów należy również metoda clip on/off, a więc pasemka włosów przyczepiane za pomocą klipsów. Jednakże przy tym sposobie włosy mogą nie trzymać się mocno i istnieje ryzyko ich zsuwania się.

Niezależnie od tego na jaką metodę się zdecydujemy, powinniśmy pamiętać o właściwej pielęgnacji doczepianych włosów.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii