Zdrowy i perfekcyjny make-up, dzięki kosmetykom naturalnym|Makijaż BIO – na jakie produkty warto postawić?

Makijaż powinien służyć zamaskowaniu niedoskonałości i podkreśleniu zalet. Na rynku dostępnych jest spora ilość produktów, które przybliżają nas to tego, by osiągać właśnie takie efekty, lecz na szczególną uwagę zasługują kosmetyki BIO. Co się do tego przyczynia?

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalne kosmetyki to zróżnicowana oferta produktów pozbawionych syntetycznych oraz chemicznych substancji, jak również zbędnych substancji zapachowych. Takie kosmetyki nie tylko tuszują problemy estetycznej i podkreślają nasze auty, lecz również pielęgnują cerę. Są bogate w pigmenty, minerały, molykote i woski pochodzenia organicznego. Dzięki temu w czasie codziennego ich stosowania dbamy o kondycję skóry. W dodatku, naturalne kosmetyki to idealne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn z cerą wrażliwą czy alergiami – kocham naturalne podkłady do twarzy.

W zestawie kosmetyków niemal każdej kobiety szczególnie ważną rolę odgrywa podkład do twarzy. Ponieważ stosujemy go najczęściej rano i towarzyszy nam przez wiele godzin, powinien to być produkt wysokiej klasy, bezpieczny oraz zdrowy dla skóry, a takie właśnie są naturalne podkłady do twarzy. Zawarte w nich substancje pochodzenia roślinnego lub mineralnego są zgodne z florą naszej skóry, dzięki czemu nie zakłócają jej naturalnej gospodarki oraz nie wysuszają jej. Niekiedy mają nawet silnie działanie przeciwzmarszczkowe. To również doskonałe rozwiązanie dla pań, które preferują dobrze kryjący, lecz nierzucający się w oczy makijaż. Naturalne podkłady do twarzy pozwalają na zapewnienie doskonałej bazy pod make-up, gdyż są szybko absorbowane przez skórę i nie tworzą efektu maski. W ofercie organicznych kosmetyków do makijażu odnaleźć można także naturalne cienie do powiek, które są wygodne w użyciu, wydajne oraz trwałe.

makijaż smooky eye

Autor: crizeel ong
Źródło: http://www.flickr.com
Intensywna pigmentacja pozwala na stworzenie idealnego makijażu, który pięknie podkreśli spojrzenie. W przypadku makijażu oczy, brak syntetycznych i chemicznych składników jest niezwykle ważny. Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, dlatego ważne jest, aby nie podrażniać jej i nie wysuszać. Producenci zapewniają naturalne cienie do powiek w rozmaitych formach, jak na przykład cienie wypiekane czy cenie w żelu, dzięki czemu każda kobieta ma szansę wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, iż z pomocą naturalnych cieni możemy stworzyć makijaż zgodny z naszym stylem, dobrany do urody oraz okoliczności (naturalne cienie do powiek wyglądają świetnie).

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,