Zabieg powiększania warg kwasem hialuronowym – co należy wiedzieć?

W obecnych czasach pełne i wydatne usta są znakiem kobiecości. Z tego też powodu coraz więcej pań decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być na czasie i poczuć się piękną. Ale co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taką kurację?

Jeśli chodzi o powiększanie ust Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się najwięcej klinik kosmetycznych mających w swojej ofercie tego rodzaju usługi. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się różne metody (np. botoks czy kolagen), jednak aktualnie największą popularnością cieszy się zastosowanie kwasu hialuronowego. Jest to preparat, który występuje naturalnie w skórze, dlatego też nie wywołuje nieprzyjemnych efektów pobocznych. Kwas hialuronowy zatroszczy się jednocześnie o nawilżenie i napięcie ust, uwydatniając ich naturalne piękno. Zabieg ten jest zalecany również w przypadku asymetrycznych ust lub opadających kącików, jak również by zmniejszyć zmarszczki znajdujące się wokół ust i nadać skórze młodzieńczy wyraz. Sam zabieg (sprawdź tutaj laseroterapia szczecin) powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w wargi, trwa około 30 minut i jest robiony w miejscowym znieczuleniu. Warte przeczytania: ust w Medi-Derm.

Szminka na ustach

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com

Rezultat zabiegu powinien być widoczny przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od różnych czynników, i można go przedłużyć poprzez ponowne wstrzyknięcia uzupełniające. W przypadku powiększania ust ważne jest to, aby uniknąć przesady, ponieważ otrzymany wtedy efekt może być karykaturalny i oddziaływać na naszą niekorzyść. Umiar to pierwsza reguła medycyny estetycznej – naturalny efekt daje najbardziej optymalne rezultaty. Przed powiększeniem ust należy się jednak poradzić lekarza, by ustalić, czy jest to dla nas absolutnie bezpieczne. Wykonanie zabiegu przeciwnie do zaleceń lekarskich może się wiązać z ciężkimi konsekwencjami zdrowotnymi.

Jeśli dysponujemy niezbyt wysokim budżetem na powiększanie ust Warszawa jest miastem, gdzie z pewnością znajdziemy gabinet w interesującym nas przedziale. Ceny za wykonanie zabiegu w tym mieście oscylują od 600 do 1000 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że najtańszy specjalista nie zawsze jest najlepszy i czasami warto wydać nieco więcej i cieszyć się w pełni udanym efektem. Usta to przecież wizytówka każdego człowieka.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,