Z jakiego powodu należałoby spożywać pestki moreli oraz spiruline? Sprawdź tu

Pestki moreli mają wiele cennych i wartościowych składników oraz minerałów, które mają bardzo celowy wpływ na nasze zdrowie. Zawierają wiele witamin, są także bogate w magnez i amigdalinę. Ponadto mają niemało witamin, między innymi mają witaminę B15, oznacza to kwas pangamowy. W dzisiejszych czasach pestki moreli gorzkie znajdziemy w wielu sklepach, jakie proponują naturalne suplementy diety, warto zaznajomić się choćby z propozycją sklepów internetowych.

Pożądane byłoby jednak pomnieć, że nie powinno się spożywać więcej aniżeli dwie pestki

suplementy diety

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

na dzień, ponadto nie mogą być one surowe. Wcześniej trzeba je dobrze przygotować, najlepiej użyć je do gotowania czy również do pieczenia. Pestek moreli nie można również podawać dzieciom.

Spirulina to alga, która jest faktycznie niezwykłą rośliną, bowiem zawiera duże stężenie bardzo rzadkiego kwasu gamma-linolenowego. Kwas ten jest odpowiedzialny za wiele rzeczy, między innymi cudownie obniża ciśnienie krwi, do tego działa też przeciwzapalnie oraz wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego. Spirulina doskonale łagodzi także objawy napięcia przedmiesiączkowego, ma też świetny wpływ na wzmocnienie włosów, skóry oraz paznokci. Zawiera mnogość aminokwasów, oraz także białko, magnez czy też potas, jest niezmiernie bezproblemowo przyswajalna przez organizm. Przyczynia się też do prawidłowego działania tarczycy, posiada funkcjonowanie antyalergiczne oraz przeciwzapalne.

Czy wiesz, że następne bardzo absorbujące teksty są tuż obok? Kliknij i zerknij na źródło info, a niewątpliwie poczujesz zadowolenie.

To ledwie parę perfekcyjnych właściwości, niemniej jednak jest ich jeszcze nadzwyczaj dużo.

Spirulinę, podobnie jak na przykład pestki moreli, bez problemu odszukamy obecnie w sklepach z przyrodniczymi suplementami diety. Bezspornie pożądane byłoby zaopatrzyć się w ten wspaniały produkt, w szczególności że koszt nabycia spiruliny wcale nie jest duży. Spirulinę możemy też bez problemu nabyć w aptekach, zarówno stacjonarnych jak także online.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,