Sprzęty, które wykorzystuje się w gabinetach kosmetycznych

Gabinet kosmetyczny to miejsce, które potrzebuje czasem odwiedzić każda dziewczyna. Można tam wykonać wiele zabiegów ulepszających nie tylko urodę, ale i samopoczucie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak skomplikowane urządzenia wykorzystywane są w takim punkcie.
Jednym z popularniejszych zabiegów, na jaki decydują się panie w gabinecie kosmetycznym, jest depilacja. Metoda wykorzystuje laser diodowy – sprawdź laser diodowy. Taka depilacja jest niezwykle skuteczna, dlatego, że owłosienie zostaje usunięte na stałe i nie odrasta. Dodatkowo, przebieg depilacji jest bardzo bezpieczny, wystarczy trzymać się zaleceń przed zabiegiem. Tego typu laser diodowy nie może być stosowany na skórze z opalenizną, dlatego trzeba zrezygnować z długiego pobytu w upale przed i po zabiegu. Na miesiąc przed zabiegiem należy też unikać wyrywania włosów. Natomiast samo golenie włosów może skrócić czas depilacji – dlatego podczas samodzielnego golenia powinno się zostawić małą szczecinkę. Depilacja, która wykorzystuje laser (zobacz: laser mediostar next pro) diodowy przeważnie trwa 4-8 tygodni. Włosków nie usunie się skutecznie po pojedynczej sesji. Rzeczywiście urządzenia do salonów kosmetycznych mogą być naprawdę skuteczne, jednak należy być cierpliwym.
urządzenia do salonów kosmetycznych

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Inny popularny zabieg to zamykanie naczynek. To doraźna pomoc dla pań męczących się z kłopotem popękanych naczynek na twarzy, nogach lub innych częściach ciała. Podczas zabiegu wykorzystuje się laser nd yag – sprawdź laser nd yag. Dzięki niemu da się też pozbyć niedużych żylaków oraz naczyniaków. Najbardziej efektywne jest domykanie naczynek na skórze twarzy, ponieważ są małe i dość płytkie. Domknięcie naczynek na nogach wymaga więcej czasu. Wspomniany laser nd yag powoduje, że tuż po zabiegu na miejscu zamykania może ukazać się niewielki rumień, obrzęk lub też siniak, który niezwłocznie ustąpi. Tego typu urządzenia do salonów kosmetycznych posiadają chłodzącą końcówkę, dzięki której ból w czasie zamykania naczynek jest mniej uciążliwy.

Efektywność takiego zabiegu zależy od lokalizacji naczynek, ich koloru, rozmiaru i głębokości.
Jak widać, technologia używana w gabinetach kosmetycznych jest rzeczywiście nowoczesna. Wszystko po to, aby każda dziewczyna mogła w końcu oderwać się od własnych kompleksów i poczuć się idealnie.

Comments |0|

*

Legend *) Required fields are marked
**) You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Category: Bez kategorii
Tags: , , , ,