Powiększenie miejsca G jest gwarancją satysfakcji seksualnej dla kobiet borykających się z obniżeniem jakości życia erotycznego

Zabiegi plastyczne są konieczne, ażeby polepszyć nasz komfort życia, a też ażeby radować się świetnym samopoczuciem, wigorem czy podwyższają niskie poczucie wartości i dają wyższą satysfakcję. Zabiegi ginekologiczne także dopasowują właściwość narządów płciowych oraz zdrowy wygląd.

Powiększenie punktu G to zabieg zalecany dla kobiet, jakie nie czują satysfakcji podczas seksu. Zabieg ten bazuje na powiększeniu, podkreśleniu oraz ujędrnieniu punktu G przy wsparciu kwasu hialuronowego.

Jeżeli masz chęć przeczytać dodatkowe materiały zachowane w takiej tematyce, zobacz link (https://logopedawitkowska.pl/terapie/terapia-jakania/). Tam też znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie.

Kobiety, które borykają się z niedoborem orgazmu podczas stosunku płciowego bądź w sytuacji obniżenia przeżyć erotycznych powiązanych z wiekiem powinni poddać się temu zabiegowi, jaki gwarantuje przywrócenie prawidłowych doznań w trakcie stosunku płciowego, a tym samym zadowoleń.

kobieta w ogrodzie

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com

Wprost po zabiegu pacjentka jest wstanie wrócić do swoich dziennych zajęć, a po kilku godzinach jest wstanie uprawiać stosunek płciowy. Wrażliwa strefa seksualna ciała kobiety to punkt G umiejscowiona na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie jednoczą się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Poglądem lekarzy to oczywiście nieduży punkt G jest powodem braku szczytowania podczas stosunku płciowego. Wobec tego im bardziej punkt G pozostanie zwiększony, tym większa szansa na jego stymulację, zaś co za tym idzie na większe doświadczenia erotyczne zakończone orgazmem niewiasty (estetyka-intymna.pl/zabiegi/wypelniacze/augmentacja-punktu-g.html). Miejsce G samoistnie zmniejsza się z wiekiem, zatem jest zalecany dla pań w okresie menopauzy, a również dla pań po urodzeniu dziecka czy dla wszystkich, jakie chcą powiększyć satysfakcje w czasie seksu.

Powiększenie punktu G jest także polecany dla pań, jakie mają niewłaściwą budowę obszarów intymnych, a co jest przyczyną spadku satysfakcji z życia seksualnego. Zastrzyk jest na podłożu kwasu hialuronowego bądź tłuszczu swojego czy też naturalnego kolagenu (więcej na: ). Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut, po czym wolno wrócić do codziennych zajęć i pracy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,