Po co przeprowadzany jest lifting oraz lifting których części ciała przeprowadzany jest zazwyczaj?

Zabiegi medycyny plastycznej są aktualnie coraz bardziej popularne i mniej kosztowne. Decydujemy się zazwyczaj na zabiegi w mniejszym stopniu inwazyjne, gdyż są one mniej kosztowne i nie wymagają hospitalizacji.

lifting

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Mają one jednak tę wadę, że trzeba je powtarzać, żeby rezultat ciągle pozostawał zauważalny.
Jednym z niezwykle często wykonywanych zabiegów jest lifting oraz liposukcja. Do zrealizowania liftingu nie zawsze niezbędny jest skalpel. W mniejszym stopniu inwazyjne zabiegi tego rodzaju to wolumetria i termolifting. Klasyczny operacyjny lifting ma na celu podnoszenie oraz naciągnięcie zwiotczałej cery na twarzy i poprawienie jej konturu. Ma również za zadanie wyzbycie się zmarszczek. Zabieg ten jest dosyć dolegliwy oraz niestety wymaga hospitalizacji.

Zapewniamy Ci darmowe wejście do następnych treści, jeżeli tematy opisane na tej witrynie bardzo Cię wciągnęły. Zatem nie zwlekaj!

Może mieć też nieładne powikłania w formie porażenia nerwów twarzowych i wypadania włosów. Jednak są to bardzo rzadkie przypadki. Jeśli zabieg jest wykonywany w dobrej klinice u doświadczonego chirurga, w takiej sytuacji niebezpieczeństwo takiego rodzaju powikłana jest niezwykle małe. Liposukcja z kolei dopomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej z niektórych okolic ciała.

Zimą pamiętaj o depilacji

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Polega ona na odessaniu tkanki tłuszczowej. Przeprowadza się ją najczęściej z brzucha, boków ciała oraz z ud. Sporadycznie zabieg tego typu odnosi się do ramion, pleców czy szyi. Odsysanie tłuszczu niesie ze sobą niektóre niepotrzebne działania, z tego też powodu decyzja na zapisanie się na taki zabieg podejmowana być powinna wtedy, kiedy tkanki tłuszczowej nie możemy się pozbyć w żaden inny sposób. Ważne jest, żeby i w tym przypadku zdecydować się na bardzo kompetentnego, obeznanego w temacie lekarza.

W innym przypadku operacja może się zakończyć zniekształceniem sylwetki. Zabiegi medycyny plastycznej mogą przynosić wspaniałe efekty i mogą odmienić życie pacjentki.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,