Niejedna kobieta wie, że starannie pomalowane paznokcie dodają jej wdzięku i są eleganckie

Żadna elegantka nie pozwoliłaby sobie nigdy na to, aby pojawić się publicznie z niezadbanymi paznokciami.
Trudno wyobrazić sobie, by dbająca o wygląd przedstawicielka płci pięknej wyszła z mieszkania bez makijażu.

polanica zdrój

Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek arganowy

Autor: Golden Rose
To samo dotyczy paznokci. Nie powinny być one zaniedbane czy nie daj Boże poobgryzane! Tego z pewnością nie przeżyłaby żadna elegantka. Dawniej lakiery do paznokci były średniej jakości. Trzeba było malować każdą płytkę przynajmniej dwa razy, żeby nie można było dostrzec nierówności w nałożeniu lakieru. A i tak wystarczyło delikatnie uderzyć w coś ręką czy umyć naczynia, by kolor odprysnął. Było to dość denerwujące. Obecnie dzięki Bogu kobiety nie mają tego typu problemu, gdyż w sprzedaży pojawiły się fantastyczne hybrydy. Manicure takiego typu jest obecnie chyba najbardziej popularne. Nakłada się je łatwo i utrzyma się długo. Za to pokochały go miliony kobiet na całym świecie. Warstwa lakieru jest cieniutka, dlatego nie mamy poczucia, że nagle nasze płytki paznokci wyglądają jak zaokrąglone szpony. Paznokcie zyskują piękny połysk oraz kolor utrzymuje się nawet do kilku tygodni, co niemożliwe byłoby do uzyskania przy tradycyjnym manicure. Na zrobienie paznokci w ten sposób można umówić się do kosmetyczki. Posiadają one w gabinecie potrzebny sprzęt.

Posiadają także duże doświadczenie oraz wielką paletę odcieni do wyboru. Na dodatek są w stanie na paznokcie nanieść różne wzorki lub kryształki, jeśli na przykład ma być to manicure na wesele (torty ślubne wrocław) albo bal sylwestrowy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,