Najlepsze SPA, masaże w Polanicy Zdrój.

Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój to pięciogwiazdkowy obiekt w przepięknym otoczeniu.

Stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i odnowy biologicznej.
Hotel zapewnia pobyt w luksusowych pokojach i apartamentach, w pełni wyposażonych.Na sześciu pietrach znajdują się różne atrakcje, których jedynym celem jest relaks i przyjemność gości hotelowych. Odpoczynku dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi oraz basenami.

pełen Relaks w SPA w Polanicy

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

W hotelu doświadczyć również można szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży oraz kuracji spa.

Hotel gwarantuje także całą gamę zdrowotnych aktywności fizycznych, aktywności dla najmłodszych oraz wyśmienitą kuchnię. Wszystko to powoduje, że goście są szczęśliwi i mają dobre samopoczucie. W SPA w Polanicy Zdrój można skorzystać z luksusowych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to znakomite miejsce dla romantyków z szeroką ofertą masaży, rytuałów i pakietów dla zakochanych. Spa to idealne miejsce dla przyjaciółek oraz przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest też doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych. Centrum SPA to miejsce głębokiego relaksu, które pozwala odzyskać harmonię ciała i duszy. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i pozwala odzyskać siły witalne. W Centrum SPA do dyspozycji jest:
basen z masażerem, basen dziecięcy, trzy jacuzzi, kompleks saun: fińska, turecka, parowa, misa lodowa oraz górski strumień. Hotel ofeHotel hotel spa niemczatakże bogatą ofertę sportową – do dyspozycji jest – zajęcia fitness, kręgle, kort tenisowy.


Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to unikalne doświadczenie dla ciała i duszy.

To unikalna okazja, aby spojrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe pokłady spokoju i siły, które skrywają się głęboko uśpione we wnętrzu każdego z nas.
Takiej przestrzeni odpoczynku, piękna i ukojenia dla zmęczonych zmysłów nie znajdzie się nigdzie. Unikalne SPA inspirowane bogactwem minerałów gwarantuje pierwsze tak profesjonalne i kompleksowe zabiegi odnowy biologicznej. Przy zabiegach i masażach wykorzystuje się najnowocześniejsze preparaty najbardziej znanych koncernów kosmetycznych.Innowacyjne zabiegi, z których można skorzystać w 7 gabinetach SPA, oparte są na nasyconych naturalną energią produktach. Umożliwiają nie tylko ukojenie, ale też regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i nastroju.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,