Moda męska, czyli drobiazgi, przy pomocą których można podkreślić swój indywidualny styl

Nie ma wątpliwości, że szata zdobi człowieka i dotyczy to zarazem kobiet, jak i mężczyzn. Z reguły to panie troszczą się o najmniejsze dodatki i ozdoby, gdyż wiedzą, że potrafią one wpłynąć na ogólny image i podkreślić styl. Aczkolwiek panowie również kochają dodatki, w szczególności gadżety oraz te drobiazgi, za pomocą których mogą podkreślić klasę. O jakie dodatki chodzi?

Koszula z garniturem

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z takich ozdób jest ładny zegarek. Oczywiście wybór tego typu gadżetów jest naprawdę szeroki, tak że każdy mężczyzna może dopasować zegarek najlepszy dla siebie. Jednak da się pod tym względem wyróżnić pewne dobrze widoczne tendencje. Mężczyźni wybierają zegarki albo sportowe, albo eleganckie, mające wiele funkcji i możliwości, które jednocześnie będą świetnie prezentować się na ich ręce – jeśli o to chodzi liczy się więc zarówno estetyka zegarka, jak i jego funkcjonalność.

Innym atrakcyjnym dodatkiem, na który stawiają mężczyźni są ozdobne paski skórzane – różne typy pasków do spodni. Skóra gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Dzięki niej pasek również dobrze się prezentuje i przykuwa uwagę. Paski skórzane mają to do siebie, że z natury wyglądają wyjątkowo i nie muszą być dodatkowo dekorowane. Najczęściej dodatkową ozdobę stanowi w tym przypadku odpowiednio dobrana klamerka, ale bywa także, że paski tego typu są specjalnie grawerowane i tym sposobem wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Modne dodatki dla mężczyzn to oczywiście także krawaty i kupowane zwłaszcza przez panów, którzy cenią sobie styl i klasę spinki do koszuli. Te niewielkie ozdoby, świadczą o tym, że mężczyzna przywiązuje uwagę zarazem do komfortu, jak i elegancji. Spinki są dla mężczyzn lubiących szyk i klasykę. Warto zdecydować się na takie, które będą posiadały wyjątkowy motyw czy wzór. Dzięki temu będziemy mogli podkreślić swoją indywidualność, jak również temperament.

Inne dodatki, które panowie kupują, żeby bardziej urozmaicić swój wygląd to oczywiście modne okulary, czy elegancki, a jednocześnie przydatny portfel. W artykule pominięto gadżety elektryczne, telefony, etui etui skórzane itp., ale one również wybierane są przez płeć męską żeby podkreślić styl. Mogą istotnie wpłynąć na odbiór naszej osoby, zatem dobierajmy je z rozwagą.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,