Młodszy wygląd? Tłuszcz na twarzy coraz bardziej stosowany przez Polki – dowiedz się na ten temat więcej

Kult piękna zawładnął już prawie całą naszą planetę, dla którego jesteśmy gotowe zrobić wiele. Czasem aż za wiele.

Nie ma znaczenia, czy mamy 15, 30, czy 50 lat. Fakt jest jeden – wszystkie pragniemy być piękne. Dla piękna jesteśmy w stanie przeżyćgotowe wytrzymać katorgi, byle móc równać się z pięknościami z TV lub okładek kobiecych gazet. Jedne próbują poprawić siebie makijażem, inne poprzez diety i fitness, jeszcze inne decydują się na coraz bardziej skomplikowane zabiegi kosmetyczne A gdy one nie spełniają już w 100% swojej roli, decydują się na bardziej restrykcyjne sposoby – operacje plastyczne. Jakie?

Wszystkie zapewne wiemy, że największą zmorą kobiet, niezależnie od wieku, jest cellulit. Dzisiejsze oferty salonów piękności wypełnione są po brzegi kuszącymi hasłami typu laser spalanie, i tym podobne. Przeglądając kobiece gazety natkniemy się na multum rad dotyczących tego, jakie zabiegi na cellulit (korzyści z masażu na cellulit masażer do cellulitu) wybrać. Najtańsze, zaczynające się od cen 100-200zł za zabieg to specjalne masaże antycellulitowe, wykonywane pod ciśnieniem i zwane profesjonalnie endermologią. Później mamy do wyboru mezoterapię, która polega na wstrzykiwaniu podskórnie kilku specyfików, poprawiających mikrokrążenie i usprawniających redukcję tłuszczu. Podobny efekt ma wywołać drenaż limfatyczny wykonywany specjalnym aparatem, odprowadzającym nadmiar wody z organizmu i usprawniającym krążenie.

zabieg

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dalej jest coraz bardziej ekstremalnie, bo mamy do wyboru zabiegi na cellulit, typu: laser na podczerwień, ultradźwięki i karboksyterapię – zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę dwutlenku węgla w celu rozbicia tkanki tłuszczowej.Jeśli nie mamy dosyć zabawy, liposukcja kolan może dodatkowo polepszyć nasze ciało. Tego typu zabieg zaliczany jest już pod operację i chociaż trwa krótko, zmusza do rekonwalescencji. Liposukcja kolan w formie klasycznej przeprowadzana jest za pośrednictwem specjalnego urządzenia wyposażonego w rurkę, którą wprowadza się do kolana po wykonaniu kilku nacięć. W niektórych przypadkach do liposukcji używa się specjalne strzykawki wysysające tłuszcz lub też ultradźwięki. Należy pamiętać, że tak jak każda operacja, liposukcja niesie za sobą ryzyko powikłań.

Gdy kobieta jest nieco dojrzalsza, kolagen zanika, skóra wiotczeje, a na buzi gromadzi się coraz więcej zmarszczek. Wtedy doskonałą opcją odmładzającą jest tłuszcz na twarzy. Zabieg taki, zwany lipofilling polega na przeszczepieniu skóry z innego miejsca ciała w celu pobrania z niego tłuszczu z zastosowaniem na buzię. Trwa krótko, bo tylko 40-50 minut, a już po kilku dniach rekonwalescencji możemy cieszyć się swoim nowym ja.
Wystarczy przejrzeć kilka archiwalnych zdjęć znanych celebry tek i porównać do ich aktualnego wyglądu, żeby przekonać się, że tłuszcz na twarzy użyło już wiele z nich. I to nie tylko starszych kobiet.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,