Które zabiegi medycyny estetycznej możemy przeprowadzić przed latem, a jakie po nim?

Zbliżające się lato jest sprzymierzeńcem upiększania swojego ciała. Zdejmowanie kolejnej warstwy odzieży i myślenie o zakładaniu bikini sprawia, iż myślimy również o tym, aby coś udoskonalić, ulepszyć, lecz nie za bardzo wiemy co. Łatwo jest pogubić się w bogatej ofercie za zakresu medycyny estetycznej, chociaż reklamy pozwalają tę ofertę bliżej poznać, a kliniki starają się wybadać kobiece potrzeby, oferując na przykład rabaty na usuwanie blizn laserem.

Zdrowy wygląd naszej skóry oddajmy w ręce lekarzowi specjaliście i pomyślmy, co możemy poprawić przed latem.

zadbane usta

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com

Chociaż w aptekach można nabyć bardzo dużo specjalnych produktów redukujących blizny, są one trwałymi zmianami na skórze i nie są łatwe do zmniejszenia preparatami kosmetycznymi. Nie jest to równoznaczne z tym, że trzeba się godzić, aby szpeciły nasze ciało do końca życia, szczególnie, kiedy przychodzi sezon letni i kiedy odsłaniamy większe partie ciała nie tylko na wakacjach. Wiele pań chciałoby włożyć bluzkę z większym dekoltem albo odkrytymi ramionami, ale blizny na dekolcie, plecach albo ramionach na to nie pozwalają. Sytuacja jest jest jeszcze bardziej trudna, gdy mamy bliznę na twarzy, lecz współcześnie jest wiele metod, by się ich pozbyć albo przynajmniej sprawić, że będą mniej wyraźne. Sporo klinik proponuje bardzo nowoczesne leczenie z użyciem takich urządzeń, jak: łóżko LED, usuwanie blizn laserem,

blizna

Autor: Felix Montino
Źródło: http://www.flickr.com

terapia osoczem – skuteczne (zobacz Skuteczne pozycjonowanie sklepów) usuwanie blizn laserem. Likwidowanie blizn może być przeprowadzone na kilka sposobów. Metodę wybiera się w zależności od wielkości, koloru oraz czasu powstania blizny. Gdy odczuwamy potrzebę, idźmy do gabinetu medycyny estetycznej, a doktor podczas badania dobierze właściwą metodę.

Zróbmy to dużo wcześniej, w zimie albo na początku wiosny, by skóra zdążyła się zregenerować po zabiegach i nie była od razu wystawiona na mocne promieniowanie słoneczne. Jeśli chodzi o usuwanie znamion, kwestia jest zbliżona – lepiej zdecydować się na te zabiegi jesienią i zimą, aby wszystko zagoiło się do lata. Jeśli chodzi o modelowanie ust (użyteczna strona) lub wypełnianie zmarszczek wokół oczu, pora jest zawsze dobra i nie ma tu zbyt wielu przeciwwskazań, ale mimo to dobrze jest zachować określone środki ostrożności.

Współczesna medycyna estetyczna ma sporo metod, aby poprawić urodę. Zredukowanie blizn albo znamion oraz modelowanie ust na pewno spowoduje, że odzyskamy pewność siebie, znów poczujemy się dobrze w swojej skórze, a przy tym będziemy wyglądać promiennie i młodziej.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,