Każda kobieta raz na jakiś czas powinna zapisać się do kosmetyczki na zabiegi ujędrniające skórę

W każdym wieku trzeba dbać o swe ciało oraz fundować mu zabiegi wyszczuplające lub regenerujące.
Jeżeli skóra wydaje się być sucha i pozbawiona blasku, oznacza to, że wysyła nam sygnały SOS.

Kobieta

Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria

Autor: אופנת Nefertiti כרמיאל
Źródło: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy ich bagatelizować, ponieważ po pewnym czasie może być tylko gorzej. Na zabiegi do kosmetyczki powinniśmy chodzić niezależnie od wieku. Rzecz jasna kosmetyczka powinna dobrać nam taki zestaw, który będzie dla nas najlepszy. W pewnym wieku mogą być to wyłącznie zabiegi rozświetlające. Później mogą pojawić się także ujędrniające. Niektóre kobiety będą także potrzebować zabiegów antycellulitowych. Innym bardziej służyć będzie peeling. Kluczowe wydaje się być także te, aby z tych wizyt czerpać przyjemność. Ktoś się nami zajmie i to w sposób stuprocentowo fachowy. W czasie zabiegu można zamknąć oczy oraz kompletnie odpłynąć. Zatem będzie to czysta przyjemność dla naszej skóry, ale również dla ducha. Mini SPA można zrobić także w swojej łazience. Potrzebna będzie nam godzina ciszy, wanna pełna wody, świeczki oraz maseczka. Do wody można wlać również różne olejki, które rozluźnią nasze mięśnie oraz wygładzą skórę. Będzie bardzo delikatna. Odnowa skóry jest niezwykle ważna w każdym wieku. Pewnie nie odczuwamy zbytniej potrzeby, by to robić, kiedy mamy 20 lat.

Jednakże kiedy będziemy mieć już 50 wiosen, to dostrzeżemy i docenimy zaangażowanie, które przejawiałyśmy za młodu. W trosce o skórę istotne jest całe ciało — chociaż u kobiet najistotniejsza jest raczej twarz (bb glow) oraz szyja.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,