Jakiego rodzaju moglibyśmy wyróżnić rodzaje odsysania tłuszczu?

W związku z faktem, że systematycznie wzrasta liczba osób, które są dotknięte nadwagą, odsysanie tkanki tłuszczowej cieszy się bardzo znaczną popularnością.
Osoby, u których ćwiczenia fizyczne oraz dieta nie przyniosły wymaganych efektów, poddać się mogą zabiegowi odsysania tłuszczu.

Liposukcja jest to zabieg finansowany przez NFZ pod warunkiem, że obecne metody leczenia są bezowocne. Liposukcji nie moglibyśmy traktować jako formy redukowania wagi. Zabieg ten przynosi świetne rezultaty, kiedy modelujemy sylwetkę. Tkanka tłuszczowa bardzo często jest gromadzona w obrębie pasa, brzucha lub ud. U co poniektórych panów można zauważyć ginekomastię. W przypadku SAL do czynienia mamy z klasyczną odmianą liposukcji. Rurkę plastikową nazywaną kaniulą wprowadza się do tłuszczowej tkanki oraz podłącza się do szczególnego aparatu. W związku z tym, że to narzędzie wytwarza ujemne ciśnienie, z komórek uszkodzonych odprowadzić można naddatek tłuszczu.

u stomatologa

Autor: Andrew Fresh
Źródło: http://www.flickr.com
Liposukcja wibracyjna jest oparta na wykorzystaniu specjalnego narzędzia, które powoduje ruch kaniuli. W tego typu sposób są uwalniane komórki tłuszczowe z pobliskich tkanek oraz mogłyby być one odessane. U osób, które zdecydowały się na liposukcję laserową jest wprowadzana kaniula ze światłowodu lasera. Laser (zobacz: laser er-yag) wytwarza bardzo duże ilości energii, które przyczyniają się do rozpuszczenia tkanek. W związku z tym, że podczas trwania zabiegu dochodzi do koagulacji naczyń, ryzyko pojawienia się urazu zmniejszone jest do minimum. Tłuszcz, który rozpuszczony jest przez laser ulega odessaniu. Energia emitowana przez laser napina cerę. Liposukcja rotacyjna cechuje się niezwykle wysoką skutecznością. Pod wpływem wibracji kaniula poruszana jest w trzech płaszczyznach.

Emituje równocześnie infradźwięki oraz powoduje, że tłuszcz uwolniony jest ze struktur włóknisto-nerwowych. Osoby, obawiające się liposukcji tradycyjnej, skorzystać mogłyby z metod alternatywnych. Dobrana odpowiednio technologia zmniejsza krwawienie i przywraca jędrność cerze.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,