Jakie odżywki mogą być odpowiednie na nasze włosy? Jakie kosmetyki są warte wypróbowania?

Dbanie o włosy to rzecz, o której wiele osób pamięta oraz stara się bardzo by robić to dobrze. Na rynku dostępnych jest sporo specyfików, jakie pomagają nam zadbać o włosy. Wybór jest duży dlatego trzeba wiedzieć co stosować by mieć ładne włosy.

pielęgnacja włosów

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest stosować takie produkty, jakie nie szkodzą naszemu zdrowiu. Dobrze jest szukać naturalnych kosmetyków jak również takich, które są hypoalergiczne jak również nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych (). Świetne są kosmetyki zrobione z myślą o najmłodszych Hot Tot, które właśnie są w pełni bezpieczne dla dzieci. Chronią przed wolnymi rodnikami, są łagodne w działaniu dlatego można bez obaw stosować takie specyfiki u dzieci oraz maszyny do produkcji pelletu niemowląt. Tego typu kosmetyki są także bardzo dobre dla dorosłych. Zapewne nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę jednak są świetnie nie tylko na włosy małych dzieci.

Kolejna rzecz to kosmetyki profesjonalnych serii czyli takie, jakie stosują fryzjerzy w swoich salonach. Nie każde są do dostania w standardowych drogeriach. O części z nich dobrze jest zapytać naszego fryzjera podczas jednej z wizyt, z pewnością doradzi nam coś odpowiedniego. Część z tego typu specyfików można dostać jedynie w specjalistycznych hurtowniach fryzjerskich, jakie możemy znaleźć w większych miejscowościach na terenie kraju. Oprócz kosmetyków do włosów znajdziemy tam także różne ważne produkty, takie jak najlepsze szczotki do włosów czy urządzenia do stylizacji. Warto zajrzeć tam także po to by wypróbować różne nowości, o jakich zapewne nie słyszeliśmy, a które mogą okazać się idealne dla nas.

dbanie o włosy

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Kiedy natomiast nie mamy dostępu do takich hurtowni dobrze jest w drogeriach szukać kosmetyków firm, jakie specjalizują się w specyfikach do włosów przykładowo kosmetyki Goldwell (Bea Beleza). Będziemy wtedy pewni, że nabywamy artykuły wysokiej jakości. Prócz tych najbardziej znanych dobrze jest wypróbować takie nie aż tak znane. Sporo jest bowiem marek, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Należy także zadbać o stan włosów zażywając apteczne suplementy diety w postaci tabletek. Dobre będą naturalne specyfiki ze skrzypem. Mogą sprawdzić się też tabletki ze sporą ilością biotyny, która odbuduje strukturę zniszczonych włosów. Pamiętajmy ażeby działać na włosy od zewnątrz jak również od środka. Zarówno dobre szampony czy odżywki to istotna sprawa, ale suplementy diety pod postacią tabletek także posiadają spore znaczenie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,