Domowe metody na przesuszone włosy

Przesuszone kędziorki wyglądać mogą na zniszczone, jednak w rzeczywistości to różnorodne pojęcia, jakich nie należy mylić. Różnica pomiędzy kędziorkami suchymi a zniszczonymi jest fundamentalna, dlatego że ich pielęgnacja będzie też różna.
Włosy przesuszone nie zawsze muszą być zniszczone, a mieć jedynie takową naturę.

szampon nawilżający

Autor: iStockphoto.com
testowanie kosmetyków

Autor: CityTree עץבעיר
Źródło: http://www.flickr.com
Suche kędziorki występują z pewnością po rozjaśnianiu, lecz są również nagminnie spotykane u owych naturalnie kręconych. Kiedy nie będziemy o nie właściwie dbały, wówczas staną się łamliwe oraz będą się rozdwajać na końcach.
nogi

Autor: pgc1954
Źródło: http://www.flickr.com
Suche kędziorki nabywamy czy też mamy takie w naturze. Nierzadko łączy się to z suchą skórą na głowie, jaka wytwarza nadto niewielkie ilości łoju. Nadmienione łojowe substancje nie są przez nas mile spostrzegane i to jest nasz ewidentny gigantyczny pielęgnacyjny błąd. Likwidując łój z nawierzchni głowy wywołujemy przesuszenie włosów od nasady po krańce.

Na pewno chcesz poznać dodatkowe szczegóły tyczące się tego wątku. Jeśli zaciekawił Cię nasz aktualny wpis (https://www.mroptic.pl/galanteria), to przeczytaj go na witrynie pod linkiem.

Dzieje się w taki sposób przede wszystkim w przypadku włosów kręconych, które są o wiele dłuższe aniżeli wyglądają w rzeczywistości i przez to ciężko będzie na nich rozprowadzić zwilżającą odżywkę. Naturalnie przesuszone kędziorki możesz także zyskać i dzieje się tak w wypadku, jeśli niewłaściwie o nie dbamy, dla przykładu rozjaśniamy, zapominamy o użyciu olejku, suszymy pod gorącym strumieniem powietrza, trzemy ręcznikiem jak też kiepsko się odżywiamy. Wówczas dokuczają nam nie wyłącznie przesuszone włosy lecz również przesuszona cera.

Jeżeli posiadasz suche włosy, idealny dla Ciebie będzie na pewno szampon nawilżający. Ambarasów z suchymi kędziorkami jest mnóstwo, lecz na szczęście tyle samo mamy cudownych specyfików do ich naprawy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,