Chcesz mieć zdrowe włosy? Kup dobre kosmetyki

Kobiety, które natura obdarzyła włosami o cienkiej strukturze muszą radzić sobie z wieloma trudnościami z ich codzienną pielęgnacją. Takie włosy są niezwykle miękkie, bardzo łatwo uszkadzają się, ciężko z ich ułożyć fryzurę, która przez cały dzień będzie prezentowała się równie pięknie, jak zaraz po ułożeniu.

W przypadku włosów tego typu istotną rolę odgrywa dobre strzyżenie i dobrze dobrane kosmetyki do pielęgnacji.

jakie są cienkie włosy

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do włosów cienkich nie powinny być kupowane przypadkowo. Włosy o cienkiej strukturze potrzebują łagodnych środków myjących, które nie będą podrażniać skóry. Wybierając szampon i odżywkę, a więc elementarne kosmetyki do włosów cienkich, powinno się zdecydować się na produkty, w których składzie nie ma olejków i wosków. Obciążają one za bardzo włosy, na skutek czego wyglądają one były przetłuszczone. Włosy o cienkiej strukturze potrzebują częstszego mycia, myjąc je nie wolno używać jednak zbyt dużej ilości szamponu. Umyte włosy spłukać trzeba wodą, która nie może być gorąca. Przez to łuski włosa się zamkną. Natomiast odżywki nie powinno się nakładać na całe włosy, a jedynie na ich zakończenia. Kupując kosmetyki do loków, sięgać należy także po te specjalnie opracowane z myślą o włosach cienkich – polecane kosmetyki do włosów kręconych. W tej grupie produktów bez wątpienia nie ma najróżniejszych żeli. W sprzedaży trzeba szukać pianek, które zwiększają objętość. Ułożoną fryzurę warto utrwalić porządnie dobranym lakierem, czyli stosunkowo delikatnym, gdyż tylko taki nadmiernie nie obciąży fryzury portal Loki i Koki zapraszamy . W przypadku włosów cienkich nie powinny być używane kosmetyki nabłyszczające. Kosmetyki do loków muszą być wytwarzane przez znane i cenione firmy.

kosmetyki do loków

Autor: iStockphoto
Źródło: iStockphoto
Kondycję włosów o cienkiej strukturze na pewno poprawi dobrze dobrana dieta. Tego typu włosy wymagają mnóstwa składników odżywczych, dieta powinna więc być urozmaicona, zawierać musi warzywa i owoce. Koniecznie trzeba wprowadzić do codziennego jadłospisu produkty produkty zawierające duże ilości kwasów omega- 3 (morskie ryby). Na talerzu nie może zabraknąć także brokułów i szpinaku, które są obowiązkowe do produkcji sebum.
W okresie wiosennym dobrze jest sięgnąć po dostępne w aptekach specyfiki wielowitaminowe. Na wygląd włosów wyjątkowo niekorzystnie wpływa stres.jubiler (odkryj więcej)Rozsądnie jest więc opanować techniki relaksacyjne, które ograniczą skutki stresu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,